Pod vládou Narcise: Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími

Pod vládou Narcise: Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími - Tony Anatrella | Dcparkrx.org

... je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími Autor: Tony Anatrella Kniha významného francouzského jezuity a docenta psychiatrie a psychoanalýzy Tonyho Anatrelly vychází v českém překladu v období, kdy jsou publikovány různé programy a náměty ... Nakladatelství Kartuziánské nakladatelství | KOSMAS.cz ... ... ... Kniha: Pod nadvládou Narcise(Tony Anatrella) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde Co je v sázce, když popřeme rodíl m ... Pod vládou Narcise: Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi ... ... .sk Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími Autor: Tony Anatrella Kniha významného francouzského jezuity a docenta psychiatrie a psychoanalýzy Tonyho Anatrelly vychází v českém překladu v období, kdy jsou publikovány různé programy a náměty ... Pod vládou narcise. Co je v sázce, když popřeme rozdíl mezi pohlavími Anatrella Tony. Kniha významného francouzského jezuity a do...-10% 189,-170,- 1-2 ks ... Pod vládou narcise. Co je v sázce, když popřeme rozdíl mezi pohlavími Anatrella Tony. Kniha významného francouzského jezuity a do...-10% 189,-170,- 1-2 ks. Milion duší. Osudy biskupa Josefa Hloucha Kolouch František. Monografie je věnována velké biskupské osobnosti - Josefu Hlouchovi. ... Psychologie v medicíně Ayers Susan - de Visser Richard Důležitost psychologie v celé medicínské oblasti je stále uznávanější a psychologická témata jsou dn... Pod vládou Narcise Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími Tony Anatrella / Kartuziánské nakladatelstv í (2018 ... Pod vládou Narcise. Co je v sázce, když popřeme rozdíl mezi pohlavími. Tony Anatrella. 2018, 1. vydání, Kartuzi...

INFORMACE

AUTOR
Tony Anatrella
DIMENZE
6,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Pod vládou Narcise: Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími.pdf

POPIS

Kniha významného francouzského jezuity a docenta psychiatrie a psychoanalýzy Tonyho Anatrelly vychází v českém překladu v období, kdy jsou publikovány různé programy a náměty zaměřené na personální, morální, partnerskou i sociální a osobnostní kulturu člověka a na zvládání krizí. Žijeme v době vlády sebestřednosti, což Anatrella výstižně nazývá termínem narcismus. Problém narcismu chápe autor knihy i v širších souvislostech jako významný faktor zhoršující se kvality sociálních vztahů. Pro právníky, sociology, psychology a sociální pracovníky je kniha výzvou, aby pečlivě rozlišovali a nestavěli na stejnou úroveň interpretace rozdíly mezi heterosexualitou, homosexualitou, bisexualitou a transexualitou, a tím i na stejnou rovinu práv a odpovědností. Dílo je vyhraněné svým programem obrany proti ideologizaci genderu. Provokativní, ale přijatelný a autorem argumentovaný názor, vede čtenáře k pochopení, že nejen homosexualita, ale i narcismus jsou psychosociální nedostatek, který má psychický a sociální, a nikoli biologický původ.

Chcete si přečíst knihu?Pod vládou Narcise: Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tony Anatrella. Číst Pod vládou Narcise: Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY