Líná máma - Jak vychovat dítě

Líná máma - Jak vychovat dítě - Anna Byková | Dcparkrx.org

...tě Anna Bykovová Nakladatel: Esence 2018 Jak si počíná taková „lenivá" máma? Je „líná" krmit dítě, a tak mu podá lžičku a sleduje, jak si s ní její potomek počíná, nevadí jí, že pak musí umýt půlku kuchyně ... Jak (ne)vychovat dítě - YouTube ... . „Lenivé" mámě se nechce mýt nádobí, a proto svěří tento životně důležitý úkol svému dítěti, i když ví, že pak bude muset ... Všechny informace o produktu Kniha Líná máma - Jak vychovat dítě - Bykovová Anna, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Líná máma - Jak vychovat dítě - Bykovová Anna. Líná máma: Jak vychovat samostatné dítě (978-80-7549-760-4) Kniha - autor Anna Bykovová, 272 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Autorka jednoduchým, lehkým a humorným jazykem vypráví o tom, jak vychovat samostatné ... Jak (ne)vychovat dítě - YouTube ... . Líná máma: Jak vychovat samostatné dítě (978-80-7549-760-4) Kniha - autor Anna Bykovová, 272 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Autorka jednoduchým, lehkým a humorným jazykem vypráví o tom, jak vychovat samostatné dítě. Popisuje, v čem spočívá nebezpečí rodičovského perfekcionismu, přehnané péče a nadměrné ... Autorka jednoduchým, lehkým a humorným jazykem vypráví o tom, jak vychovat samostatné dítě. Popisuje, v čem spočívá nebezpečí rodičovského perfekcionismu, přehnané péče a nadměrné kontroly. Vysvětluje, proč je tak důležité poskytnout dítěti možnost výběru, kdy stojí za to dítěti pomoci, a kdy mu naopak nechat volnou ruku, jak naučit dítě bez hysterie a slz ... Obsah knihy: Líná máma - Jak vychovat dítě. Autorka jednoduchým, lehkým a humorným jazykem vypráví o tom, jak vychovat samostatné dítě. Popisuje, v čem spočívá nebezpečí rodičovského perfekcionismu, přehnané péče a nadměrné kontroly. Vysvětluje, proč je tak důležité poskytnout dítěti možnost výběru, kdy ... Líná máma - Jak vychovat samostatné dítě. Autorka jednoduchým, lehkým a humorným jazykem vypráví o tom, jak vychovat samostatné dítě. Vážení zákazníci, vzhledem k vzniklé situaci jsme DOČASNĚ PŘERUŠILI osobní odběry...

INFORMACE

AUTOR
Anna Byková
DIMENZE
7,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Líná máma - Jak vychovat dítě.pdf

POPIS

Autorka jednoduchým, lehkým a humorným jazykem vypráví o tom, jak vychovat samostatné dítě. Popisuje, v čem spočívá nebezpečí rodičovského perfekcionismu, přehnané péče a nadměrné kontroly. Vysvětluje, proč je tak důležité poskytnout dítěti možnost výběru, kdy stojí za to dítěti pomoci, a kdy mu naopak nechat volnou ruku, jak naučit dítě bez hysterie a slz usínat, chodit na nočník a uklízet po době hračky. Nyní existuje jakýsi kult dětí. Pro některé matky jsou jejich děti středobodem vesmíru a všechno se musí kolem dětí točit, jen pro ně a kvůli nim. Ve skutečnosti jediná a nejdůležitější rodičovská mise je naučit dítě samostatnosti. Jak si počíná taková „lenivá“ máma? Je „líná“ krmit dítě, a tak mu podá lžičku a sleduje, jak si s ní její potomek počíná, nevadí jí, že pak musí umýt půlku kuchyně. „Lenivé“ mámě se nechce mýt nádobí, a proto svěří tento životně důležitý úkol svému dítěti, i když ví, že pak bude muset nádobí ještě jednou umýt. Přitom vše probíhá bez jakéhokoli fanatismu – „lenivá“ máma „nepřehazuje“ na dítě všechny domácí práce, ale prosí ho o pomoc s tím, nač jí samotné nezbývá čas nebo síla. Lehké a místy ironické vyprávění provázejí milé, žertovné ilustrace, které názorně vystihují jádro pojednávaného problému.

Chcete si přečíst knihu?Líná máma - Jak vychovat dítě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Byková. Číst Líná máma - Jak vychovat dítě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY