Tři muži na toulkách

Tři muži na toulkách - Jerome Klapka Jerome | Dcparkrx.org

...CD) Jerome Klapka Jerome. Mám. Chci si koupit ... Tři muži na toulkách - Jarome Klapka Jarome | Audiokniha ... ... . 4.7 z 5 hvězdiček 10 hodnocení čtenářů Audiokniha Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 14 ... Zanedlouho se autor k postavám Jeroma, Harrise a George vrátil ve volném (a neméně úspěšném) pokračování Tři muži na toulkách. Otakar Brousek starší (1924-2014) Herce s vysoce kultivovaným hereckým projevem a nádherným podmanivým hlasem si pamatují celé generace diváků i posluchačů rozhlasových her a audioknih. Tři muži na toulkách. Otakar Brousek star ... Tři muži ve člunu a na toulkách (audiokniha ... ... . Tři muži na toulkách. Otakar Brousek starší, Jerome Klapka Jerome. Humor, satira a komedie Zahraniční literatura. Ve volném pokračování slavného románu Tři muži ve člunu se tři svérázní přátelé vydávají na cyklistický výlet do Německa a opět zažívají nezapomenutelné příhody.... Tři muži na toulkách . Jerome Klapka Jerome; Jerome Klapka Jerome . 4,5 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Ďalšie formy prózy Humor, satira Novely, poviedky, antológie Romány Klasická literatúra Učebnice a slovníky. Jerome Klapka Jerome se narodil 2. 5. 1859 v rodině laického kazatele a neměl ... Obsah knihy: Tři muži na toulkách - KNP-CD. Humoristický román Jeromea Klapky Jeromea Tři muži na toulkách je volným pokračováním velmi slavného a oblíbeného románu Tři muži ve člunu. Poslechová verze. Čte: Oldřich Kaiser...

INFORMACE

AUTOR
Jerome Klapka Jerome
DIMENZE
6,84 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři muži na toulkách.pdf

POPIS

Tři dobří přátelé, kteří se před časem vydali na plavbu po Temži v knize Tři muži ve člunu, by rádi vyrazili na další pánskou jízdu. Plány jim lehounce komplikují a zpestřují manželky a děti a tandemová kola, ale všechny překážky se podaří překonat a tentokrát se vydají do Evropy, dokonce navštíví Prahu. Druhý díl Tří mužů mají mnozí současní čtenáři ještě raději než první. A opět je to humorné a opět naprosto současné.

Chcete si přečíst knihu?Tři muži na toulkách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jerome Klapka Jerome. Číst Tři muži na toulkách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY