Tři muži na toulkách

Tři muži na toulkách - Jerome Klapka Jerome | Dcparkrx.org

...3. Ukázky zdarma k poslechu. Ve volném pokračování slavného románu Tři muži ve člunu se tři svérázní přátelé… Kupte audioknihu Tři muži na toulkách od Jerome Klapka Jerome na Martinus ... Tři muži na toulkách - Jarome Klapka Jarome | Audiokniha ... ... .cz. Přes 6 000 audioknih online Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 % Tři muži na toulkách - Jerome Klapka Jerome. Dobrodružství tří svérázných přátel, kteří na cestách zažívají nezapomenutelné příhody Ve volném... 308 Kč Tři muži ve člunu a na toulkách. Tři muži ve člunu a na toulkách - audiokniha obsahuje dva legendární romány anglického humoristy v podání dvou vynikajících českých herců! Au ... Tři muži ve člunu a na toulkách (audiokniha ... ... ... 308 Kč Tři muži ve člunu a na toulkách. Tři muži ve člunu a na toulkách - audiokniha obsahuje dva legendární romány anglického humoristy v podání dvou vynikajících českých herců! Autor Jerome Klapka Jerome. Čte Oldřich Kaiser a Oldřich Vízner. Obsah: Tři muži ve člunu - čte Oldřich Vízner 1. Úvod … O nemocech 2. Médium CD MP3: Tři muži ve člunu a na toulkách - Vízner, Oldřich; Kaiser, Oldřich; Jerome, Jerome Klapka ; 1CD ve formátu MP3, Celková stopáž: 161:37 minut Tři muži na toulkách audiokniha (CD) Jerome Klapka Jerome. Mám. Chci si koupit. 4.7 z 5 hvězdiček 10 hodnocení čtenářů Audiokniha Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 14 ... Zanedlouho se autor k postavám Jeroma, Harrise a George vrátil ve volném (a neméně úspěšném) pokračování Tři muži na toulkách. Otakar Brousek starší (1924-2014) Herce s vysoce kultivovaným hereckým projevem a nádherným podmanivým hlasem si pamatují celé generace diváků i posluchačů rozhlasových her a audioknih. Tři muži na toulkách. Otakar Brousek starší, Jerome Klapka Jerome. Humor, satira a komedie Zahraniční literatura. Ve volném pokračování slavného románu Tři muži ve člunu se tři svérázní přátelé vydávají na cyklistický výlet do Německa a opět zažívají nezapomenutelné příhody.... Tři muži na toulkách . Jerome Klapka Jerome; Jerome Klapka Jerome . 4,5 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Cudzojazyčná literatúra Ďalšie formy prózy Humor, satira Novely, poviedky, antológie Romány Klasická literatúra Učebnice a slovníky. Jerome Klapka Jerome se narodil 2. 5. 1859 v rodině laického kazatele a neměl ... Obsah knihy: Tři muži na toulkách - KNP-CD. Humoristický román Jeromea Klapky Jeromea Tři muži na toulkách je volným pokračováním velmi slavného a oblíbeného románu Tři muži ve člunu. Poslechová verze. Čte: Oldřich Kaiser...

INFORMACE

AUTOR
Jerome Klapka Jerome
DIMENZE
3,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Tři muži na toulkách.pdf

POPIS

Tři dobří přátelé, kteří se před časem vydali na plavbu po Temži v knize Tři muži ve člunu, by rádi vyrazili na další pánskou jízdu. Plány jim lehounce komplikují a zpestřují manželky a děti a tandemová kola, ale všechny překážky se podaří překonat a tentokrát se vydají do Evropy, dokonce navštíví Prahu. Druhý díl Tří mužů mají mnozí současní čtenáři ještě raději než první. A opět je to humorné a opět naprosto současné.

Chcete si přečíst knihu?Tři muži na toulkách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jerome Klapka Jerome. Číst Tři muži na toulkách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY