Jóga na dobrou noc - Uvolňující pozice pro děti před spaním

Jóga na dobrou noc - Uvolňující pozice pro děti před spaním - - | Dcparkrx.org

...tem, jež překypují energií ještě v době, kdy už je čas jít spát ... J óga na dobrou noc - Uvolňující pozice pro děti před spaním ... . Tato kniha, napsaná ve spolupráci s Italskou asociací dětské jógy, nabízí rituál, který děti jemně uvede do stavu relaxace a klidu, jenž je pro usínání velmi důležitý.V krátkém příběhu se představí šestnáct jednoduchých pozic vysvětlených a… Jóga na dobrou noc - Uvolňující pozice pro děti před spaním Nakladatel: Omega EAN: 9788075851772 ISBN: 978-80-7585-177-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 40 stran, česky Rozměry: 20,5 × 26 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) Objednávejte knihu Jóga na dobrou noc - Uvolňující pozice ... J óga na dobrou noc - Uvolňující pozice pro děti před ... ... . vydání) Objednávejte knihu Jóga na dobrou noc - Uvolňující pozice pro děti před spaním v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Omega Jóga na dobrou noc - Uvolňující pozice pro děti před spaním . Jóga na dobrou noc je určena všem malým dětem, jež překypují energi...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
12,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga na dobrou noc - Uvolňující pozice pro děti před spaním.pdf

POPIS

Jóga na dobrou noc je určena všem malým dětem, jež překypují energií ještě i době, kdy už je čas jít spát. Tato kniha, napsaná ve spolupráci s Italskou asociací dětské jógy, nabízí rituál, který děti jemně uvede do stavu relaxace a klidu, jenž je pro usínání velmi důležitý. V krátkém příběhu se představí šestnáct jednoduchých pozic, vysvětlených a rozkreslených krok za krokem. Díky tomuto starodávnému učení se ukládání do postýlky stane mnohem klidnější a zábavnější záležitostí.

Chcete si přečíst knihu?Jóga na dobrou noc - Uvolňující pozice pro děti před spaním ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jóga na dobrou noc - Uvolňující pozice pro děti před spaním Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY