Tajná dohoda: Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům

Tajná dohoda: Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům - Luke Harding | Dcparkrx.org

...x Martin: Dekadentní kuchařka (1999) Nigel Pennick: Rok: tradice a svátky (1994) Ve své poslední knize „Tajná dohoda - jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům" tvrdí, že Trump měl už od 80 ... tajna dohoda | Srovnanicen.cz ... . let podezřelé kontakty s Rusy, které se v posledních letech ještě zintenzivnily. Název: Tajná dohoda - Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům. Originální název: Collusion. How Russia Helped Trump Win the White House. Autor: Luke Harding. Překladatel: Zlata Kufnerová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Politika, hospodářství; ISBN: 978-80-7260-391-6. EAN: 9788072603916. Objednací kód ... Tajn ... Tajná dohoda | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Autor: Luke Harding. Překladatel: Zlata Kufnerová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Politika, hospodářství; ISBN: 978-80-7260-391-6. EAN: 9788072603916. Objednací kód ... Tajná dohoda: jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům / Luke Harding. Stručná anotace: Volby ve Spojených státech v listopadu 2016 otřásly americkou i mezinárodní scénou. Jejich výsledek šokoval nejen poraženou Hillary Clintonovou, ale i vítěze voleb Donalda Trumpa. Zaskočil též americké spojence v NATO. Volby ve Spojených státech v listopadu 2016 otřásly americkou i mezinárodní scénou. Jejich výsledek šokoval nejen poraženou Hillary Clintonovou, ale i vítěze voleb Donalda Trumpa. Zaskočil též americké spojence v NATO. Překvapil i Kreml a snad jen tam se radovali. Podle Dmitrije Peskova prý kremelští oslavovali Trumpův triumf pitkou, která trvala tři dny. Od vstupu ... Tajná dohoda: Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům (Paperback) Published September 2018 by Prostor Paperback, 376 pages...

INFORMACE

AUTOR
Luke Harding
DIMENZE
7,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajná dohoda: Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům.pdf

POPIS

Volby ve Spojených státech v listopadu 2016 otřásly americkou i mezinárodní scénou. Jejich výsledek šokoval nejen poraženou Hillary Clintonovou, ale i vítěze voleb Donalda Trumpa. Zaskočil též americké spojence v NATO. Překvapil i Kreml a snad jen tam se radovali. Podle Dmitrije Peskova prý kremelští oslavovali Trumpův triumf pitkou, která trvala tři dny. Od vstupu Trumpa do Bílého domu už uplynul víc než rok, ale stále není jasné, jak mohl právě on vyhrát. Hardingova kniha přináší existenčně důležité informace. Částecně i díky ní dnes nikdo na Západě nepochybuje o ruské zpravodajské operaci ve prospěch Donalda Trumpa. A v racionálních momentech o ní ve skrytu své duše nepochybuje ani on sám. Barevná fotografická příloha.

Chcete si přečíst knihu?Tajná dohoda: Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luke Harding. Číst Tajná dohoda: Jak Rusko pomohlo Trumpovi získat Bílý dům Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY