Sedmero apokryfů

Sedmero apokryfů - Miroslav Žák | Dcparkrx.org

... 0 hodnocení Sedmero apokryfů 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte ... apokryfy - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Kdysi bylo dobrým zvykem k uctění Nejvyššího stavět chrámy, kapličky, nebo alespoň boží muka a kříže u cesty. Autor naší knížky není stavitel ani zednický mistr, který by mohl na nějaké podobné ... Kniha Sedmero apokryfů na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Sedmero apokryfů od ostatních uživatelů. Nakupujte Scé ... apokryfy - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . Hodnocení a recenze Sedmero apokryfů od ostatních uživatelů. Nakupujte Scénáře... Sedmero apokryfů. Miroslav Žák. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v úterý 14.4. u Vás doma (Typy doručení) ... Kniha: Sedmero apokryfů - Miroslav Žák. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Sedmero apokryfů-- autor: Žák Miroslav Kniha apokryfů-- autor: Čapek Karel Literární apokryfy v novější české próze-- autor: Hrtánek Petr. Komentáře ke slovu apokryf Sedmero apokryfů kniha od: Miroslav Žák. nehodnoceno. Přidat do mých knih . Právě čtu; Přečteno; Knihotéka; Doporučuji; Chystám se číst; Chci si koupit; Čtenářská výzva; Vytvořit vlastní seznam. Koupit Koupit eknihu. Kdysi bylo dobrým zvykem k uctění Nejvyššího s...

INFORMACE

AUTOR
Miroslav Žák
DIMENZE
8,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedmero apokryfů.pdf

POPIS

Kdysi bylo dobrým zvykem k uctění Nejvyššího stavět chrámy, kaple nebo alespoň boží muka a kříže u cesty. Autor naší knížky ze stejného důvodu vytvořil sedm literárních apokryfů pro poučení a pochopení souvislostí i pro potěšení. Ponořte se s námi do onoho Sedmera, názvy kapitol napoví: Josef (aneb O důvěře), Tři mudrci (aneb Putování za hvězdou), Syn člověka (aneb Trýznivé tajemství), Petr (aneb Proměna věků), Vidění biskupa Augustina (aneb O Pravdě), Benedikt (aneb O práci), František (aneb O stvoření).

Chcete si přečíst knihu?Sedmero apokryfů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miroslav Žák. Číst Sedmero apokryfů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY