Okřídlená duše

Okřídlená duše - Amanda Stevensová | Dcparkrx.org

...ěla chybu. Příběh se zajímavou detektivní zápletkou a chemií mezi dvěma lidmi co víc si přát ... Kniha Okřídlená duše - Amanda Stevens | Dobré Knihy.cz ... . A samozřejmě konec ukončen tak , abych se těšila na další díl Království . Amelia Grayová od dětství vídá duchy. Aby se před nimi chránila, dodržuje určitá pravidla. Jedno z nich nyní bere za své -- detektiv John Devlin, jemuž Amelie pomáhá při ... Okřídlená duše - trilogie Amandy Stevens. 71 To se mi líbí. "hřbitovní královna" Amélie Grayová Okřídlená duše - Amanda Stevensová. A ... Cukrblik blog :): Amanda Stevensová - Okřídlená duše ... ... . 71 To se mi líbí. "hřbitovní královna" Amélie Grayová Okřídlená duše - Amanda Stevensová. Amelia Grayová od dětství vídá duchy. Aby se před nimi chránila, dodržuje určitá pravidla. Jedno z nich nyní bere... Kniha Okřídlená duše na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Okřídlená duše od ostatních uživatelů. Nakupujte Romány online. Série: Okřídlená duše. Díl v sérii: 3. díl. Počet stran: 352 Nakladatelství: Knižní klub. V ČJ: vyšlo v dubnu 2014. Hřbitovní královna Amelia Grayová porušila všechna pravidla, která ji měla chránit před duchy, jež vidí. Otevřela dveře do neznáma a Zlo, které za nimi číhá, ji chce zpátky k sobě... Okřídlená duše Amanda Stevensová Nakladatel: Knižní klub 2018 Série: Okřídlená duše. Díl v sérii: 1. díl. Počet stran: 368 Nakladatelství: Knižní klub. V ČJ: vyšlo v listopadu 2012. Amelia Grayová od svých devíti let vídá duchy. Aby se před nimi chránila, úzkostlivě dodržuje pravidla, která jí ...

INFORMACE

AUTOR
Amanda Stevensová
DIMENZE
6,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Okřídlená duše.pdf

POPIS

Amelia Grayová od dětství vídá duchy. Aby se před nimi chránila, dodržuje určitá pravidla. Jedno z nich nyní bere za své – detektiv John Devlin, jemuž Amelie pomáhá při vyšetřování série krutých vražd, ji abnormálně přitahuje, ačkoliv ho doprovázejí dva duchové. Mrtvola na hřbitově, který má Amelia restaurovat, je jen prvním článkem v řetězci matoucích stop. Vodítka obsažená v náhrobní symbolice, jež Amelii zanechává vrah, ji sice dovedou blíž k pravdě, ale také k zjištění děsivé úlohy, kterou má v celém případu sehrát ona sama. Žal a zoufalství dokáže k člověku připoutat melancholickou duši, ale i bytost naplněnou děsivou nenávistí… a ta může sahat až za hrob.

Chcete si přečíst knihu?Okřídlená duše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Stevensová. Číst Okřídlená duše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY