Život ve staletích – 14. století: Lexikon historie

Život ve staletích – 14. století: Lexikon historie - Vlastimil Vondruška | Dcparkrx.org

...pistole německých ozbrojených sil 1933-1945 860 Kč 2 poptávky Třetí díl ojedinělého projektu známého historika a oblíbeného spisovatele, který představuje život v českých zemích od doby knížecí až do konce feudalismu ... Život ve staletích - 12. století - Lexikon historie ... ... . Kniha popisuje, jak se proměnil život všech vrstev tehdejší společnosti ve 14. století. I nadále autor vychází z ... Třetí díl ojedinělého projektu známého historika a oblíbeného spisovatele, který představuje život v českých zemích od doby knížecí až do konce feudalismu. Kniha popisuje, jak se proměnil život všech vrstev tehdejší společnosti ve 14. století. I nadále autor vychází z dostupných historických pramenů a spojením odborné erudice a svého vypravěčského umění ... 10. srpna 151 ... Život ve staletích - 12. století - Lexikon historie ... ... . Kniha popisuje, jak se proměnil život všech vrstev tehdejší společnosti ve 14. století. I nadále autor vychází z dostupných historických pramenů a spojením odborné erudice a svého vypravěčského umění ... 10. srpna 1519 vyplul portugalský mořeplavec Fernão de Magalhães ve službách španělské koruny na první úspěšnou cestu kolem Zem ... Život ve staletích : lexikon historie 16. století. Brno: MOBA, 2014. 125 s. ... 11. století 12. století 13. století 14. století ... Lexikon historie. Projekt známého historika a oblíbeného spisovatele. Kniha popisuje, jak se proměnil život všech vrstev tehdejší společnosti v 16. století. ... Kniha Život ve staletích - 16. století Přidat komentář. Holmann. 02.05.2019 ... Připravuje se vydání dalšího svazku, tentokrát o životě v 17. století. Marek Zágora Vlastimil Vondruška, Život ve staletích. 16. století. Lexikon historie, Moravská Bastei MOBA, Brno 2014, 128 stran, doporučená cena 399 Kč Z obsahu: Život ve staletích - 16. století - Lexikon historie; Život ve staletích - 16. století - Lexikon historie Vondruška Vlastimil. Projekt známého historika a oblíbeného spisovatele. Kniha popisuje, jak se proměnil život všech vrstev tehdejší společnosti v 16. století. I nadále autor vychází z dostupných historických pramenů ......

INFORMACE

AUTOR
Vlastimil Vondruška
DIMENZE
5,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Život ve staletích – 14. století: Lexikon historie.pdf

POPIS

Třetí díl ojedinělého projektu známého historika a oblíbeného spisovatele, který představuje život v českých zemích od doby knížecí až do konce feudalismu. Kniha popisuje, jak se proměnil život všech vrstev tehdejší společnosti ve 14. století. I nadále autor vychází z dostupných historických pramenů a spojením odborné erudice a svého vypravěčského umění vytvořil ojedinělé dílo, které všem zájemcům přehledně a současně zajímavě přiblíží jedno z nejvýznamnějších období českých dějin. Text opět doprovází řada fotografií, kreseb, plánků a ukázek z dobových pramenů.

Chcete si přečíst knihu?Život ve staletích – 14. století: Lexikon historie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastimil Vondruška. Číst Život ve staletích – 14. století: Lexikon historie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY