Co je to spánek?: Úplně první otázky a odpovědi

Co je to spánek?: Úplně první otázky a odpovědi - Katie Daynes | Dcparkrx.org

... V této knížce s odklápěcími okénky děti samy zjistí, co je to sníh, z čeho se skládá, co se s ním dá dělat a kam zmizí, když se oteplí ... Úplně první Q&A (otázky a odpovědi) HOTOFOTO - YouTube ... . Úplně první otázky a odpovědi Spánek je to, co se s tebou děje každou noc, když zavřeš oči. Někdy může být těžké usnout, ale spánek je moc důležitý! Spánek je to, co se s lidmi děje každou noc, když zavřou oči. Někdy může být těžké usnout, ale spánek je moc důležitý! Proč? To se dozvíte v této knížce s odklápěcími okénky. Poznáte v ní fáze spánku i profese lidí, kteří musejí spát přes den a v noci být vzhůru. Spí také zvířátka? Spánek - otázky a odpově ... Nakladatelství Svojtka & Co. - Co je to spánek? ... . Poznáte v ní fáze spánku i profese lidí, kteří musejí spát přes den a v noci být vzhůru. Spí také zvířátka? Spánek - otázky a odpovědi. Co mám dělat, jestliže chci pohodlně usnout? - Vaše potřebná výbava na dosažení rychlého usínání: prázdný žaludek, klidné „nervy", uvolněný celodenní stres, střízlivá hlava, správná postel, vhodný podhlavník a přikrývka, ticho, tma, vyvětraná místnost s přiměřenou teplotou. Objednávejte knihu Co je to sníh? - Kuk pod okénko. Úplně první otázky a odpovědi v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Název: Co je to spánek? - Kuk pod okénko - Úplně první otázky a odpovědi. Autor: Katie Daynes. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Leporela, knížky s puzzle, omyvatelné; ISBN: 978-80-256-2418-. EAN: 9788025624180. Objednací kód: NA325174 Co je to spánek? - Kuk pod okénko - Úplně první otázky a odpovědi - Daynes Katie - Spánek je to, co se s tebou děje každou noc, když zavřeš oči. Někdy může být těžké usnout, ale spánek je moc důležitý! Proč? To se dozvíš v této knížce s odklápěcími o (3 odpovědi) Zasahuje nejhlubší důl na světě do zemského jádra? (5 odpovědí) co je spotřebitel ústrojných látek (2 odpovědi) co je to remízek (2 odpovědi) Co je viskóza? (2 odpovědi) Nížiny v ČR - jaké to jsou? (2 ...

INFORMACE

AUTOR
Katie Daynes
DIMENZE
4,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Co je to spánek?: Úplně první otázky a odpovědi.pdf

POPIS

Spánek je to, co se s tebou děje každou noc, když zavřeš oči. Někdy může být těžké usnout, ale spánek je moc důležitý! Proč? To se dozvíš v této knížce s odklápěcími okénky. Poznáš v ní fáze spánku i profese lidí, kteří musejí spát přes den a v noci být vzhůru. Spí také zvířátka? Samozřejmě – nahlédni do jejich pelíšků. Zdají se ti někdy hezké sny? Nebo strašidelné noční můry? Nemusíš se jich bát, pod okénky se dozvíš, co sny jsou a proč je lidský mozek vytváří. Takže vyčistit zuby, hupsnout do peřin a dobrou noc!

Chcete si přečíst knihu?Co je to spánek?: Úplně první otázky a odpovědi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Katie Daynes. Číst Co je to spánek?: Úplně první otázky a odpovědi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY