Kacířka: Hledání svatého grálu III.

Kacířka: Hledání svatého grálu III. - Bernard Cornwell | Dcparkrx.org

...u je zkušeným a odvážným lučištníkem anglického krále Eduarda ve stoleté válce mezi Anglií a Francií, což z něho udělalo přirozeného vůdce ... Bernard Cornwell Hledání svatého grálu Lučištník - Ostrava ... ... . Ve třetím dílu trilogie o hledání svatého grálu (první díl vyšel pod názvem Lučištník a druhý jako Inkvizitor) je Thomas vyslán v čele menšího oddílu do Gaskoňska, aby se zmocnil hradu Castillon d ... Kniha navazuje na děj Lučištníka (první díl trilogie Hledání svatého grálu), v němž se mladý lučištník Thomas vydává do Francie pomstít smrt svých blízkých, zúčastní se prvních bitev stoleté války a osud mu přiřkne úkol najít svatý grál. Děj Inkvizitora začíná rokem 1347. Objednávajte knihu Kacířka - Hledání svatého gráluod autora Bernard Cornwell v internetovom kníhkupectve Mega ... Hledání svatého grálu: Kacířka - Bernard Cornwell ... ... . Děj Inkvizitora začíná rokem 1347. Objednávajte knihu Kacířka - Hledání svatého gráluod autora Bernard Cornwell v internetovom kníhkupectve Megaknihy.sk. Rýchle odoslanie, skvelé ceny stav: 4 knihy - čtené v dobrém, novém stavu. Celá série Hledání svatého grálu 1. Lučištník 2. Inkvizitor 3. Kacířka 4. 1356 A Thomas z Hooktonu je, podobně jako u Kresčaku, u toho. Román 1356 je volným pokračováním trilogie Hledání svatého grálu, která v češtině vyšla pod názvy Lučištník, Inkvizitor a Kacířka, s hlavním hrdinou lučištníkem Thomasem z Hooktonu....

INFORMACE

AUTOR
Bernard Cornwell
DIMENZE
10,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Kacířka: Hledání svatého grálu III..pdf

POPIS

Třetí a zároveň poslední díl ze série Hledání svatého grálu (první díl vyšel pod názvem Lučištník a druhý jako Inkvizitor), ve kterém se Thomas dovídá nové věci o grálu, je svědkem dalších zločinů černého rytíře a dokončuje svou osobní válku i poslání, jež mu bylo svěřeno. .Thomas z Hooktonu je zkušeným a odvážným lučištníkem anglického krále Eduarda ve stoleté válce mezi Anglií a Francií, což z něho udělalo přirozeného vůdce. Ve třetím dílu trilogie o hledání svatého grálu je Thomas vyslán v čele menšího oddílu do Gaskoňska, aby se zmocnil hradu Castillon d'Arbizon. Doprovází ho také sir Guillaume, známý z předchozích dílů, a Robbie Douglas, mladý skotský zajatec, jenž byl dočasně propuštěn a stává se Thomasovým druhem. Gaskoňsko je domovem Thomasových předků, kteří kdysi sídlili na hradě Astarac, ale také se tam pohybuje černý rytíř Guy Vexille, brutální vrah Thomasova otce. Navíc je Astarac místo, kde byl kdysi podle pověstí ukrýván svatý grál. Na hradě Castillon d'Arbizon, nachází Thomas dívku Genevieve, která byla inkvizicí odsouzena za kacířství k upálení. Thomas však odmítne Genevieve vydat na smrt, církev ho exkomunikuje, stává se psancem a spolu s Genevieve musí uprchnout i před vlastními lidmi. V cisterciáckém klášteře se Thomas dozvídá nové věci o grálu, a je i svědkem dalšího zločinu černého rytíře Guye Vexilla. Řízením osudu se Thomas vrací ke svým druhům v Castillon d'Arbizon, a svede zde krvavý boj proti obléhatelům, mezi nimiž je i Guy Vexille. Děj končí Thomasovým návratem do rozvalin Hooktonu, kde dojde k nečekanému a symbolickému rozuzlení tajemství grálu.

Chcete si přečíst knihu?Kacířka: Hledání svatého grálu III. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bernard Cornwell. Číst Kacířka: Hledání svatého grálu III. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY