Životní nadhled: Cesta ke smysluplnému a naplněnému životu

Životní nadhled: Cesta ke smysluplnému a naplněnému životu - Veronika Kovářová | Dcparkrx.org

... situace jsou ovšem nezbytné, abychom se ... Češti autoři | Kupte Knihy na Martinus.cz ... ... Životní nadhled je schopnost vnímat životní okolnosti s odstupem. Umět se povznést nad vlastními problémy. Ze subjektivního pohledu nad složitými situacemi, které nás během života potkávají a nejsou zrovna provázeny klidem a pohodou. Tyto situace jsou ovšem nezbytné, abychom se posunuli. Chce se po nás, abychom učinili změny ve prospěch kvalitnějšího života ... V týdnu od 13.5.do 20.5. jste soutěž ... ABZ slovník českých synonym - on-line hledání ... ... V týdnu od 13.5.do 20.5. jste soutěžily o tři knížky s názvem Životní nadhled: Cesta ke smysluplnému a naplněnému životu s krásnou kovovou záložku navíc!. Které z vás potěšíme touto milou výhrou? Misa. NicolM. Maartinka. Gratulujeme a přejeme pohodové čtení! Kniha má potenciál provést čtenáře časem, pochopit a přijmout minulost, zapojit se do přítomnosti a ... Název: Životní nadhled - Cesta ke smysluplnému a naplněnému životu. Autor: Veronika Kovářová. Titul je zařazen do žánrů: Populárně naučná › Životní pomoc, psychologie; ISBN: 978-80-907153--1. EAN: 9788090715301. Objednací kód: NA327262 Životní nadhled. Cesta ke smysluplnému a naplněnému životu - Veronika Kovářová: Krátky popis: Zlevněný produkt Životní nadhled.Cesta ke smysluplnému a naplněnému životu - Veronika Kovářová od výrobce Veronika Kovářová u nás najdete nejlevněji od 297 Kč : Obvyklá cena Objednávejte knihu Životní nadhled - Cesta ke smysluplnému a naplněnému životu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Výsledky hledání výrazu nadhled Hledané slovo 'nadhled' bohužel nebylo nalezeno...

INFORMACE

AUTOR
Veronika Kovářová
DIMENZE
5,98 MB
NÁZEV SOUBORU
Životní nadhled: Cesta ke smysluplnému a naplněnému životu.pdf

POPIS

Životní nadhled je schopnost vnímat životní okolnosti s odstupem. Umět se povznést nad vlastními problémy. Ze subjektivního pohledu nad složitými situacemi, které nás během života potkávají a nejsou zrovna provázeny klidem a pohodou. Tyto situace jsou ovšem nezbytné, abychom se posunuli. Chce se po nás, abychom učinili změny ve prospěch kvalitnějšího života. Abychom dosáhli změny postoje, neužitečná přesvědčení přepsali na užitečná atd. Každým dnem k nám proudí mnoho znamení týkajících se zhmotňování našich snů spojených s hlubokou touhou žít šťastný a spokojený život. Ve složitějších fázích života jsme vedeni do hlubin našeho světa emocí, skrytých tužeb a k pramenu vnitřní moudrosti. Pátráme po řešení a hledáme odpovědi na věčné otázky PROČ a JAK. V těchto momentech se osvědčuje nadhled, ztišit mysl a nechat srdeční GPS navigační systém, aby nám jemně naznačil cestu. Na nás je, jak se k tomuto poznání postavíme, jak jsme flexibilní, ale i připravení tuto cestu následovat. S nadhledem jde všechno lépe. A o tom je celá tato kniha! Je to soubor různých pohledů na věc, které jsou pojaty z různých hledisek tak, abyste si našli ten správný směr a způsob, jak se této schopnosti naučit a začít ji používat v každodenním životě.

Chcete si přečíst knihu?Životní nadhled: Cesta ke smysluplnému a naplněnému životu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Veronika Kovářová. Číst Životní nadhled: Cesta ke smysluplnému a naplněnému životu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY