Česko-perský slovník

Česko-perský slovník - Darina Vystrčilová | Dcparkrx.org

...Ý a cena (12) Darina Vystrčilová: ČESKO-PERSKÝ SLOVNÍK ... Česko-perský slovník - Darina Vystrčilová | KOSMAS.cz ... ... . 20.8 2017. Darina Vystrčilová, nákladem vlastním, Praha 2017. 1. vyd. 608 s. 70 000 překladů lexikálních jednotek uspořádaných do 24 000 českých slovních hesel. Jeho základ vznikl překlopením slovníku persko-českého téže autorky z r. 2002. Těžištěm slovní zásoby je ... Všechny informace o produktu Česko-perský slovník - Vystrčilová, Darina, Pevná vazba (vázaná), porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Česko-perský slovník - Vystrčilová, Darina, Pevná vazba (vázaná). Česko-perský slovník-- autor: Vystrčilová Darina Pers ... Objednávky - Goftegu.cz ... . Česko-perský slovník-- autor: Vystrčilová Darina Perský sen-- autor: Čihák Matěj. Komentáře ke slovu bábá (persky) » přidat nový komentář ... A takhle přibalíte Váš online slovník Persky do Vašeho batohu na cesty: Klikněte pravou myší na symbol reproduktoru a uložte si data na Vašem počítači. Poté si data v MP3 formátu můžete z počítače zkopírovat přímo do Vašeho MP3 přehrávače nebo na iPod. Poté budete mít Váš slovník vždy při sobě! Česko-perský slovník autor: Vystrčilová Darina dopor. cena: 1067 K ... Česko-perský slovník-- autor: Vystrčilová Darina Perský sen-- autor: Čihák Matěj Ageus-- autor: Rückl Jan. Komentáře ke slovu namáz (persky)...

INFORMACE

AUTOR
Darina Vystrčilová
DIMENZE
9,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Česko-perský slovník.pdf

POPIS

Slovník obsahuje přibližně 70 000 překladů lexikálních jednotek uspořádaných do 24 000 českých slovních hesel. Jeho základ vznikl překlopením Příručního slovníku persko-českého téže autorky vydaného v r. 2002. Těžištěm slovní zásoby je moderní spisovná íránská perština. Lexikální jednotky byly zpočátku čerpány excerpcí z textů různého charakteru (zejména z odborné literatury, beletrie a médií), později z několika perských jazykových korpusů. Jazykové korpusy byly v průběhu posledních patnácti let využívány i ke studiu ustálených spojení a k ověřování správnosti překladů u vybraných lexikálních jednotek. Rukopis prošel dvojím lektorským čtením dvěma různými rodilými mluvčími, Amirem Taherzadehem a Monou Khademi. U každého perského ekvivalentu je uvedena fonetická transkripce výslovnosti ve spisovném jazyce, některé charakteristické odchylky výslovnosti teheránské hovorové perštiny jsou shrnuty v úvodních poznámkách.

Chcete si přečíst knihu?Česko-perský slovník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Darina Vystrčilová. Číst Česko-perský slovník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY