Tajemství na farmě: Posviť na to

Tajemství na farmě: Posviť na to - Susie Behar, | Dcparkrx.org

...ě Autor: Behar, Susie a Kimpimäki, Essi Nakladatel: Svojtka & Co ... Posviť na to - Tajemství na farmě - Svojtka ... . EAN: 9788025623817 ISBN: 978-80-256-2381-7 Originál: A Shine a Light Book - On the Farm Překlad: Pádecká, Tereza Popis: 1× kniha, vázaná, 36 stran, česky Rozměry: 26,8 × 26,8 cm Rok vydání: Od polární lišky vykukující ze sněhu po chobotnici kroužkovanou zavrtanou do písčitého mořského dna - žádná tajemství zvířecího maskování ti nezůstanou skryta! Posviť na to - Tajemství na farmě. Carron Brown. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiče ... Tajemství na farmě - Posviť na to Svojtka & Co. s. r. o. ... . Carron Brown. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 4 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 14.5. u Vás doma (Typy ... Vesmírná stanice létá nad Zemí - vydej se na výlet raketou daleko od naší planety a navštiv astronauty, kteří žijí a pracují na vesmírné stanici. Posviť na to - Tajemství na farmě. 217 Kč Porovnat Koupit Podobné produkty najdete v: Kreativní knihy, se samolepkami a procvičovací ; Kreativní knihy, se samolepkami a procvičovací SVOJTKA ... Tajemství na farmě - Posviť na to - Behar Susie, Vázaná. Zvířata na farmě vyžadují péči. Zjisti, co všechno musí farmářka během roku dělat, aby měla na své farmě všechno v pořádku. A jak to funguje na sousední farmě? Farmář právě odváží k prodeji čerstvě na... Tajemství na farmě - Posviť na to. ... Encyklopedie Lidské tělo - Posviť na to je určena především mladším dětem, které si díky ní doví, jak funguje lidské srdce, jak trávíme potravu nebo třeba jak dýcháme. Knížka stojí určitě za přečtení, doporučuji. Posviť na to - Tajemství na farmě. Přidrž si stránky knihy proti světlu nebo je prosviť zespodu baterkou… Nahlédni do stodoly, stájí, do valníku nebo na farmářské trhy. akce. Posviť na to - Tajemství na farmě. Přidrž si stránky knihy proti světlu nebo je prosviť zespodu baterkou… Nahlédni do stodoly, stájí, do valníku nebo na farmářské trhy. akce. Zvířata na farmě vyžadují péči. Zjisti, co všechno musí farmářka během roku dělat, aby měla na své farmě všechno v pořádku. A jak to funguje na sousední farmě? Farmář právě odváží k prodeji čerstvě nařezané květiny. Chceš se podívat do stájí a na pole? S touto knížkou je to možné - stačí každou...

INFORMACE

AUTOR
Susie Behar,
DIMENZE
4,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství na farmě: Posviť na to.pdf

POPIS

Zvířata na farmě vyžadují péči. Zjisti, co všechno musí farmářka během roku dělat, aby měla na své farmě všechno v pořádku. A jak to funguje na sousední farmě? Farmář právě odváží k prodeji čerstvě nařezané květiny. Chceš se podívat do stájí a na pole? S touto knížkou je to možné – stačí každou stránku zespodu prosvítit baterkou. Kdo se schovává za krmelcem, koho svými křídly zahřívá slepice, co dělá veterinář ve stáji a jak funguje lis na seno? Připrav si svítilnu a vydej se objevovat skrytý svět farmářů. Ideální čtení pod peřinu!

Chcete si přečíst knihu?Tajemství na farmě: Posviť na to ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Susie Behar,. Číst Tajemství na farmě: Posviť na to Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY