Technika hry na saxofon

Technika hry na saxofon - David Liebman | Dcparkrx.org

...átek. - Jaký vybrat saxofon - Plátek a hubi ... Technika hry na saxofon - Liebman, David od 143 Kč ... ... ... Technika hry na saxofon je závislá na stylu, kterému se chce hráč věnovat (klasika, jazz, rock, funky, atd.) a také na tónu, který chce daný hráč být schopen vytvořit. Nátisk. Nátisk se většinou tvoří tak, že hráč má hubičku vloženou v ústech ne více jak do půlky. Technika hry na saxofon. Učebnice systematicky a velmi podrobně popisuje techniku hry na saxofon a zároveň vysvětluje, jak o hře přemýšlet a hledat optimální přístup k jejím jednotlivým spektům (dýchání, nátisk, frázování atd... Všechny informace o produktu Kniha Technik ... Technika hry na saxofon - David Liebman | Databáze knih ... ... Všechny informace o produktu Kniha Technika hry na saxofon - Liebman, David, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Technika hry na saxofon - Liebman, David. Technika hry na saxofon Vynikající saxofonista David Liebman (nar. 1946 v Brooklynu) se proslavil též jako světově uznávaný pedagog v oblasti ja...

INFORMACE

AUTOR
David Liebman
DIMENZE
11,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Technika hry na saxofon.pdf

POPIS

Vynikající saxofonista David Liebman (nar. 1946 v Brooklynu) se proslavil též jako světově uznávaný pedagog v oblasti jazzu a saxofonové hry. Své dlouholeté interpretační a pedagogické zkušenosti zúročil v učebnici, která systematicky a velmi podrobně popisuje techniku hry na tento nástroj a zároveň vysvětluje, jak o hře přemýšlet a hledat optimální přístup k jejím jednotlivým aspektům (dýchání, nátisk, frázování atd.). Soustředí se především na odstranění zlozvyků a na rozvoj přirozené a uvolněné techniky. Využití této v celém světě používané učebnice je velmi široké; je vhodná pro začátečníky i pokročilé hráče bez ohledu na hudební styl, jemuž se věnují. Důležité informace zde naleznou nejen saxofonisté, ale i klarinetisté a hráči na ostatní dechové nástroje či zpěváci (kapitola o dýchání). Knihu přeložil významný český saxofonista František Kop.

Chcete si přečíst knihu?Technika hry na saxofon ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Liebman. Číst Technika hry na saxofon Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY