Praktický průvodce světem vousů

Praktický průvodce světem vousů - Jean Artignan | Dcparkrx.org

...a. Ať už si vousy zvolíš z pohodlnosti, abys vypadal starší, nebo z estetických důvodů, vždycky se v nich projeví mužská osobnost ... Recenze Praktický průvodce světem vousů - Jean Artignan ... ... . V pracovním prostředí, kde byla dlouhou dobu ... Kniha: Praktický průvodce světem vousů. Autor: Jean Artinan Počet stran: 96 EAN: 9788075653369 Datum vydání: 29. 8. 2018 ISBN: 978-80-7565-336-9 Formát knihy: 150×210 Vazba: Pevná Překladatel: Jitka Řihánková Původní název: Le Guide pratique de la Barbe Cena: 238 Kč / 298 Kč www.jota.cz Praktický průvodce světem vousů kniha od: Jean Artignan. 80 % 2 hodnocení ... praktickÝ prŮvodce svĚtem vousŮ Hlavní faktor ... Knižní tip: Praktický průvodce světem vousů od Joty ... ... .jota.cz Praktický průvodce světem vousů kniha od: Jean Artignan. 80 % 2 hodnocení ... praktickÝ prŮvodce svĚtem vousŮ Hlavní faktory růstu a rozmístění vousů jsou genetické a hormonální, s tím se nedá nic dělat. Jediný prvek, který můžete ovlivnit, je metabolismus. Tento průvodce je nezbytným doplňkem každého vousatého gentlemana. Zboží ze stejné kategorie - Praktický průvodce světem vousů - Výběr, střih, péče The Girl with the Lower Back Tattoo Praktický průvodce světem vousů Ať už si vousy zvolíte z pohodlnosti, abyste vypadali starší, nebo z estetických důvodů, vždycky se v nich projeví mužská osobnost. V pracovním prostředí, kde byla dlouhou dobu normou hladce oholená tvář, provází návrat vousů jedna podmínka: aby byly čisté a dobře udržované. Praktický průvodce světem vousů Jean Artignan. Skladem 5+ ks 226 Kč Běžná cena 298 K č. Ušetříte 72 Kč (24 %) Vložit do ... Kniha: Praktický průvodce světem vousů --...

INFORMACE

AUTOR
Jean Artignan
DIMENZE
7,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Praktický průvodce světem vousů.pdf

POPIS

Ať už si vousy zvolíte z pohodlnosti, abyste vypadali starší, nebo z estetických důvodů, vždycky se v nich projeví mužská osobnost. V pracovním prostředí, kde byla dlouhou dobu normou hladce oholená tvář, provází návrat vousů jedna podmínka: aby byly čisté a dobře udržované. V tomto praktickém průvodci najdete rady, jak: si vybrat vousy, aby odpovídaly vašemu stylu a vaší osobnosti, stříhat vousy (krátké, střední, dlouhé, vytvarované…) včetně podrobného popisu, pečovat o vousy a pleť pomocí nástrojů a pečujících přípravků, si vybrat, stříhat a udržovat knír, se holit tradičním způsobem, jak to provozují mistři holiči, se naučit tipy a triky, abyste se vyhnuli každodenním problémům. Tento průvodce je nezbytným doplňkem každého vousatého gentlemana.

Chcete si přečíst knihu?Praktický průvodce světem vousů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jean Artignan. Číst Praktický průvodce světem vousů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY