Láska je jen pro blázny. Jako jsem já.

Láska je jen pro blázny. Jako jsem já. - Sabine Schoderová | Dcparkrx.org

...e Olivia nemůže natáčet společně se svým přítelem Ja ... Láska je jen pro blázny. Jako jsem já. - Sabine Schoderová ... ... ... 199 Kč 159 Kč Kniha Láska je jen pro blázny. Jako jsem já. Přidat komentář. Damonka12. 1 22.11.2019. Nejprve mě kniha moc nezaujala a to ani obálkou. ... Název: Láska je jen pro blázny, jako jsem já. Autor: Sabine Schoderová. Titul je zařazen do žánrů: Beletrie › Young Adult, New Adult; Děti nad 10 let › Pro dívky; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-253-3788-2. EAN: 9788025337882. Objednací kód: NA325571 Láska je jen ... Kniha Láska je jen pro blázny, jako jsem já - Sabine ... ... . EAN: 9788025337882. Objednací kód: NA325571 Láska je jen pro blázny. Jako jsem já. ... Pokud je váš život jedna velká katastrofa - optimisticky řečeno - může realita vypadat třeba takto: s hlavou plnou myšlenek na svůj zoufalý život to na všech frontách přeženete. Vypravíte se na koncert kapely, kterou vlastně nesnášíte, a probudíte se vedle jejího ... Kniha: Láska je jen pro blázny. Jako jsem já. (Sabine Schoder). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhk...

INFORMACE

AUTOR
Sabine Schoderová
DIMENZE
11,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska je jen pro blázny. Jako jsem já..pdf

POPIS

Pokud je váš život jedna velká katastrofa – optimisticky řečeno – může realita vypadat třeba takto: s hlavou plnou myšlenek na svůj zoufalý život to na všech frontách přeženete. Vypravíte se na koncert kapely, kterou vlastně nesnášíte, a probudíte se vedle jejího zpěváka, kterého považujete za totálního pitomce. Nepamatujete si, jak jste se tam dostali a k čemu vlastně došlo. Přesně v téhle situaci je teď Viki. Sakra! Jak z téhle prekérky ven?

Chcete si přečíst knihu?Láska je jen pro blázny. Jako jsem já. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sabine Schoderová. Číst Láska je jen pro blázny. Jako jsem já. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY