Cviky a protahování při sedavém zaměstnání: První pomoc při bolesti zad

Cviky a protahování při sedavém zaměstnání: První pomoc při bolesti zad - Frank Thömmes | Dcparkrx.org

...ré můžete snadno provádět v kanceláři či doma, předejdete i vážnějším problémům ... Pomoc pri bolesti zad | HLEDEJCENY.cz ... . E-kniha: Cviky a protahování při sedavém zaměstnání -- První pomoc při bolesti zad - Frank Thömmes. ... Frank Thömmes Cviky a protahování při sedavém zaměstnání První pomoc při bolesti zad Přeloženo z německého originálu knihy Franka Thömmese Wer länger sitzt, ist früher tot - Das Erste-Hilfe-Programm für ... Cviky a protahování při sedavém zaměstnání - První pomoc při bolesti zad . Zatočt ... Mic na sezeni pri bolesti zad | Sleviste.cz ... ... Cviky a protahování při sedavém zaměstnání - První pomoc při bolesti zad . Zatočte s bolestí zad způsobenou dlouhodobým sezením! Pomocí jednoduchých cviků, které můžete snadno provádět v kanceláři či doma, předejdete i vážnějším problémům. Sezení je někdy označováno jako „nové kouření". Cviky a protahování při sedavém zaměstnání - První pomoc při bolesti zad . Zatočte s bolestí zad způsobenou dlouhodobým sezením! Pomocí jednoduchých cviků, které můžete snadno provádět v kanceláři či doma, předejdete i vážnějším problémům. Sezení je někdy označováno jako „nové kouření". Cviky a protahování při sedavém zaměstnání - První pomoc při bolesti zad . Zatočte s bolestí zad způsobenou dlouhodobým sezením! Pomocí jednoduchých cviků, které můžete snadno prov...

INFORMACE

AUTOR
Frank Thömmes
DIMENZE
8,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Cviky a protahování při sedavém zaměstnání: První pomoc při bolesti zad.pdf

POPIS

Zatočte s bolestí zad způsobenou dlouhodobým sezením! Pomocí jednoduchých cviků, které můžete snadno provádět v kanceláři či doma, předejdete i vážnějším problémům. Sezení je někdy označováno jako „nové kouření“. Je podobně nebezpečné – nenápadně poškozuje zdraví a zkracuje život. Často sedíme nejen v zaměstnání, ale i cestou do práce a doma u televize nebo počítače. Zasportovat si dvakrát týdně nic nezachrání! Důležité je dělat si při sezení přestávky, krátce si zacvičit a více chodit. Tato příručka nabízí vše potřebné k tomu, abyste se i v kanceláři udrželi v pohybu a zdraví. Představuje jednoduché, ale velmi účinné cviky pro posílení a mobilizaci různých částí těla, pro protahování a automasáže, které vám efektivně a snadno pomohou při problémech způsobených dlouhým sezením a umožní vám předejít dlouhodobým škodám. Autorem této knížky je zkušený lektor školy zad a odborník na funkční trénink a podporu zdraví na pracovišti.

Chcete si přečíst knihu?Cviky a protahování při sedavém zaměstnání: První pomoc při bolesti zad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Frank Thömmes. Číst Cviky a protahování při sedavém zaměstnání: První pomoc při bolesti zad Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY