Anglická konverzace u lůžka nemocného

Anglická konverzace u lůžka nemocného - - | Dcparkrx.org

... u lůžka nemocného Autor: kol. Nakladatel: Grada EAN: 9788027102006 ISBN: 978-80-271-0200-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 144 stran, česky Rozměry: 11,7 × 16,7 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Anglická konverzace u lůžka nemocného - Kolektiv autorů ... ... . vydání) Konverzace zahrnuje fráze a informace, které jsou potřebné k získání anamnézy, vyšetření nemocného, k lékařskému ošetření, ke správnému provádění ošetřovatelské péče na interním, chirurgické, gynekologicko-porodnickém a dětském oddělení. Fráze k lékařskému vyšetření se liší podle postupů na jednotlivých odděleních. Anglická konverzace - více než 50 000 konverzačních obratů kniha od autora neuveden. Užite ... Anglická konverzace u lůžka nemocného - kol. | Internetové ... ... . Fráze k lékařskému vyšetření se liší podle postupů na jednotlivých odděleních. Anglická konverzace - více než 50 000 konverzačních obratů kniha od autora neuveden. Užitečná příručka pro všechny, kdo mají obavy z konverzace v angličtině. Na 324 stranách... Anglická konverzace. u lůžka nemocného. Kolektiv autorů. Anglická konverzace. u lůžka nemocného. Grada Publishing. Upozornění pro čtenáře a uživatele této knihy. Všechna práva vyhrazena. Žádná část této tištěné či elektronické . knihy nesmí být reprodukována a šířena v papírové, elektronické Kupte knihu Anglická konverzace u lůžka nemocného (collegium) s 15 % slevou za 169 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Angli...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Anglická konverzace u lůžka nemocného.pdf

POPIS

Konverzace zahrnuje fráze a informace, které jsou potřebné k získání anamnézy, vyšetření nemocného, k lékařskému ošetření, ke správnému provádění ošetřovatelské péče na interním, chirurgické, gynekologicko-porodnickém a dětském oddělení. Fráze k lékařskému vyšetření se liší podle postupů na jednotlivých odděleních. Fráze k ošetřovatelské péči jsou děleny podle ošetřovatelských postupů – od úpravy lůžka, přes hygienu a podávání jídla, až po specializované postupy, např. infuze, aplikaci injekcí, péči o matku a dítě atd.

Chcete si přečíst knihu?Anglická konverzace u lůžka nemocného ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Anglická konverzace u lůžka nemocného Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY