Angličtina - Správné používání časů

Angličtina - Správné používání časů - Miloslava Pourová | Dcparkrx.org

...: 9788027108534 ISBN: 978-80-271-0853-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 176 stran, česky Rozměry: 16 × 23,5 cm Rok vydání: 2018 (1 ... Angličtina Správné používání časů - Miloslava Pourová ... ... . vydání) Zboží ze stejné kategorie - Angličtina - Správné používání časů Unlock Level 3 Listen & Speak Skills: Student´s Book with Online ... Unlock is a five-level academic skills course that combines carefully scaffolded exercises, a ... Angličtina Správné používání časů 212,-Ihned ke čtení Koupit Slovesné časy patří k nejobtížnějším kapitolám při studiu anglického jazyka. ANGLIČTINA Správné používání časů LEKCE 1 Ale: visit - visited U víceslabičných slov se v poslední nepřízvučné slab ... Angličtina Správné používání časů - Miloslava Pourová ... ... . ANGLIČTINA Správné používání časů LEKCE 1 Ale: visit - visited U víceslabičných slov se v poslední nepřízvučné slabice koncová souhláska nezdvojuje, např.: listen = poslouchat, develop = rozvíjet, enter = vstoupit, remember = pamatovat si. Angličtina Správné používání časů. Miloslava Pourová. Slovesné časy patří k nejobtížnějším kapitolám při studiu anglického jazyka. Angličtina Správné používání časů 7,84 € 4,60 € Ihneď k čítaniu Kúpiť Slovesné časy patří k nejobtížnějším kapitolám při studiu anglického jazyka. Angličtina Správné používání časů. Miloslava Pourová ... vyzkoušíte si tvoření časů na příkladech a doplníte svou slovní zásobu slovíčky s českým překladem. V knize jsou samozřejmě i texty, na kterých vyzkoušíte nově nabyté znalosti a řešení všech cvičení. Vše doplňují přehledné tabulky časů. Slovesné časy patří k nejobtížnějším kapitolám při studiu anglického jazyka. Lidé obvykle nejsou jisti, zda používají správný čas, a proto se ostýchají mluvit. Při komunikaci může nesprávný čas navíc způsobit velké nedorozum...

INFORMACE

AUTOR
Miloslava Pourová
DIMENZE
12,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Angličtina - Správné používání časů.pdf

POPIS

Slovesné časy patří k nejobtížnějším kapitolám při studiu anglického jazyka. Lidé obvykle nejsou jisti, zda používají správný čas, a proto se ostýchají mluvit. Při komunikaci může nesprávný čas navíc způsobit velké nedorozumění. Tato kniha vám pomůže se těchto problémů zbavit. V sedmi kapitolách naleznete vše potřebné a budete se velmi rychle orientovat. V každé kapitole jsou tematicky různorodé texty, okamžité zdůvodnění použitého času, vyzkoušíte si tvoření časů na příkladech a doplníte svou slovní zásobu slovíčky s českým překladem. V knize jsou samozřejmě i texty, na kterých vyzkoušíte nově nabyté znalosti a řešení všech cvičení. Vše doplňují přehledné tabulky časů.

Chcete si přečíst knihu?Angličtina - Správné používání časů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloslava Pourová. Číst Angličtina - Správné používání časů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY