Nenávratně ztracené leváctví

Nenávratně ztracené leváctví - Jerzy Pilch | Dcparkrx.org

...ro časopis ... Nenávratně ztracené leváctví je soubor humoristických a vzpomínkových fejetonů, které kombinují časovost tohoto žánru a nadčasovost autorových originálních myšlenek a postřehů ... Nenávratně ztracené leváctví - Apokryf.cz ... . Místy připomínají krátké povídky na věčná témata, jako je život, smrt, bolest a láska. Nenávratně ztracené leváctví je soubor humoristických a vzpomínkových fejetonů, které kombinují časovost tohoto žánru a nadčasovost autorových originálních myšlenek a postřehů. Místy připomínají krátké povídky na věčná témata, jako je život, smrt, bolest a láska. Nenávratně ztracené leváctví je soubor humoristických a vzpomínkových fejetonů, které kombinují ča ... PDF Nenávratně ztracené leváctví - Artforum ... . Místy připomínají krátké povídky na věčná témata, jako je život, smrt, bolest a láska. Nenávratně ztracené leváctví je soubor humoristických a vzpomínkových fejetonů, které kombinují časovost tohoto žánru a nadčasovost autorových originálních myšlenek a postřehů. Místy připomínají krátké povídky na věčná témata, jako je život, smrt, bolest a láska. Pilch však píše také... Nenávratně ztracené leváctví. JERZY PILCH PLUS Přeložila Jitka Lukášov ... Nenávratně ztracené leváctví je pečlivě komponovaným souborem Pilchových humoristických a vzpomínkových fejetonů, které v sobě kombinují časovost tohoto žánru a nadčasovost autorových originálních myšlenek a postřehů. Místy připomínají spíše krátké povídky na věčná témata, jako je život a smrt, bolest a ... Jerzy Pilch kráčející temnotou Jerzy Pilch: Nenávratně ztracené leváctví.Přel. Jitka Lukášová, Plus, Praha, 2018, 188 s.. Recenzovaná kniha je teprve třetím do češtiny přeloženým titulem známého a poměrně plodného polského autora Jerzyho Pilcha, který bývá označován za tvůrce „prózy bez fikce"; v minulosti vyšel tiskem zatím pouze román U strážnýho ... Nenávratně ztracené leváctví je soubor hu...

INFORMACE

AUTOR
Jerzy Pilch
DIMENZE
7,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Nenávratně ztracené leváctví.pdf

POPIS

Nenávratně ztracené leváctví je soubor humoristických a vzpomínkových fejetonů, které kombinují časovost tohoto žánru a nadčasovost autorových originálních myšlenek a postřehů. Místy připomínají krátké povídky na věčná témata, jako je život, smrt, bolest a láska. Pilch však píše také o Visle, Krakově, náboženství, alkoholismu, polských spisovatelích, svém dědovi nebo o kočkách. Kniha je plná ironie a sarkasmu, odkazů na literární, umělecká a filmová díla, ale i pochopení pro to, co nazýváme lidským údělem.

Chcete si přečíst knihu?Nenávratně ztracené leváctví ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jerzy Pilch. Číst Nenávratně ztracené leváctví Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY