Schovka

Schovka - Jack Ketchum | Dcparkrx.org

...roumean ... Sdílení materiálů pro děti zdarma nebo za kredity ... Schovka, a song by Alkehol on Spotify ... . Zaslání nového hesla Pokud si nepamatujete své přihlašovací údaje a nemůžete nebo nechcete se připojit přes Facebook, zadejte prosím vaši e-mailovou adresu a my vám rádi zašleme nové náhradní heslo. Úsměvný bakalářský film Barbory Halířové nás prostřednictvím dětských postav a jejich imaginace vtahuje během hry na schovávanou do surreálného prostředí lidského nitra a podvědomí. Díky citu pro detail se Schovka pod taktovkou mladé režisérk ... SIMPSONOVCI HRY - Hrajte Hry Zdarma na lokalite HrajHry ... . Díky citu pro detail se Schovka pod taktovkou mladé režisérky stává napínavou hrou života, jež nás nutí vnímat každou vteřinu ubíhajícího času. Ahoj ! Mé jméno je Martin, ale už je to nějaký ten Pátek co se snažím na YouTube vystupovat pod přezdívkou Bauchyč. Jsem 21.ti letý "mladík" co se snaží pouz... Ovládání hry: pohyb - W,A,S,D, běh - Shift, mluvení/otevírání dveří/sbírání předmětů - pravé tlačítko myši, skrčení - Ctrl Hra na schovávanou je parádní 3D hor...

INFORMACE

AUTOR
Jack Ketchum
DIMENZE
5,88 MB
NÁZEV SOUBORU
Schovka.pdf

POPIS

Hororový příběh o tom, jak se hra může zvrtnout vboj o holý život, a o tom, že i holý život může být výhrou. Hry mohou být různé. Dětské i dětinské. Zábavné. Dospělácké. Sexuální. Poučné. Napínavé. Dobrodružné. Hrdinské. Hloupé a pitomé. Kromě hry samotné závisí i na prostředí. Sexuální hrátky na hřbitově mohou být poučné. Krást v obchodě sušenky může být dětinskou hrou. Vloupačka zase dobrodružnou. Rozbíjení oken může být hra na pomstu. Noční jízda autem dospěláckou zábavou. Ale zahrát si dětskou hru na schovku v opuštěném domě s tajuplnou minulostí a tvářit se jako hrdina se může ukázat jako pěkná hloupost.

Chcete si přečíst knihu?Schovka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jack Ketchum. Číst Schovka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY