Němčina pro pokročilé samouky + mp3

Němčina pro pokročilé samouky + mp3 - Alena Nekovářová | Dcparkrx.org

...řů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů ... Nemcina mp3 | Sleviste.cz ... . Angličtina pro mírně a středně pokročilé samouky + MP3. ... Proto jsem hledala dále a nakonec jsem zakotvila u učebnice Němčina pro začátečníky a samouky, která má pozvolnější tempo a propracovaný systém výuky a procvičování slovní zásoby jak poslechem, tak párováním slovíček online. ... Němčinu pro pokročilé samouky mohou využít všichni zájemci o studium n ... Němčina pro pokročilé samouky + mp3 - Alena Nekovářová ... ... . ... Němčinu pro pokročilé samouky mohou využít všichni zájemci o studium němčiny, pokud dosáhli požadované vstupní úrovně. Učebnice volně navazuje na Němčinu (nejen) pro samouky, jejíž prostudování však není podmínkou. Učebnice obsahuje 20 základních a 5 průběžně zařazených opakovacích autokorektivních lekcí. Němčina pro pokročilé samouky + mp3 - Alena Nekovářová. Formát: 14,6x20,5 cm Vazba: brožovaná Učebnice je určena zájemcům o studium němčiny, jejichž znalosti dosáhly mírně pokročilé úrovně (B1), případně i úrovně vyšší. Němčinu pro pokročilé samouky mohou využít všichni zájemci o studium němčiny, pokud dosáhli požadované vstupní úrovně. Učebnice volně navazuje na Němčinu (nejen) pro samouky, jejíž prostudování však není podmínkou. Učebnice obsahuje 20 základních a 5 průběžně zařazených opakovacích autokorektivních lekcí. Němčina pro pokročilé samouky + mp3 Alena Nekovářová Skladem dodavatel 449 Kč Česko-německý / německo-český odborný slovník... Němčinu pro pokročilé samouky mohou využít všichni zájemci o studium němčiny, pokud dosáhli požadované vstupní úrovně. Učebnice volně navazuje na Němčinu (nejen) pro samouky, jejíž prostudování však není podmínkou. Učebnice obsahuje 20 základních a 5 průběžně zařazených opakovacích autokorektivních lekcí....

INFORMACE

AUTOR
Alena Nekovářová
DIMENZE
5,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Němčina pro pokročilé samouky + mp3.pdf

POPIS

Učebnice je určena zájemcům o studium němčiny, jejichž znalosti dosáhly mírně pokročilé úrovně (B1), případně i úrovně vyšší. Lekce jsou bohatě vybaveny učebním materiálem, jehož zvládnutím studující dosáhne úrovně pokročilého uživatele němčiny (C1). Němčinu pro pokročilé samouky mohou využít všichni zájemci o studium němčiny, pokud dosáhli požadované vstupní úrovně. Učebnice volně navazuje na Němčinu (nejen) pro samouky, jejíž prostudování však není podmínkou. Učebnice obsahuje 20 základních a 5 průběžně zařazených opakovacích autokorektivních lekcí. Pro získání pokročilé úrovně znalosti němčiny učebnice nabízí: - připomenutí, zopakování a prohloubení látky již probrané v dřívějších fázích studia - výklad nových mluvnických jevů - cvičení z mluvnice a slovní zásoby - rozšíření slovní i frazeologické zásoby a zdokonalení konverzačních dovedností Součástí učebnice je klíč, německo-český slovník, rejstřík a nahrávky ve formátu MP3 s téměř třemi hodinami textu namluveného rodilými mluvčími. Učebnice je určena jak ke studiu v různých typech škol a jazykových kurzů, tak k samostudiu.

Chcete si přečíst knihu?Němčina pro pokročilé samouky + mp3 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Nekovářová. Číst Němčina pro pokročilé samouky + mp3 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY