Umění milující laskavosti

Umění milující laskavosti - Rami Shapiro | Dcparkrx.org

...ro Rami. Neortodoxní a mnoha duchovním tradicím otevřený rabín Rami Shapiro přijímá původně buddhistický koncept milující laskavosti a spojuje ho s podněty dalších spiritualit ... Umění milující laskavosti | O2 Knihovna ... . Milující laskavost nachází v charakteristice židovského Boha a v jeho atributech, jak jedále rozvíjí ... E-kniha: Umění milující laskavosti (Rami Shapiro). Nakupujte e-knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Umění milující laskavosti - Rami Shapiro - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Umění milující laskavosti Shapiro Rami. Neortodoxní a mnoha duchovním tradicím otevřený rabín Rami Shapiro přijímá p ... Umění milující laskavosti | O2 Knihovna ... .com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Umění milující laskavosti Shapiro Rami. Neortodoxní a mnoha duchovním tradicím otevřený rabín Rami Shapiro přijímá původně buddhistický koncept milující laskavosti a spojuje ho s podněty dalších spiritualit. Milující laskavost nachází v charakteristice židovského Boha a v jeho atributech, jak je dále rozvíjí ... Rami Shapiro: Umění milující laskavosti. Napsat komentář. Rami Saphiro je americkým rabínem a učitelem. Ve své knize vychází z judaistické myšlenky o třinácti atributech milující laskavosti. Každému jednomu z nich v knize věnuje své myšlenky, úvahy a příběhy, které nashromáždil. Protože se autor vedle židovské ... Umění milující laskavosti. Rami Shapiro. Neortodoxní a mnoha duchovním tradicím otevřený rabín Rami Shapiro přijímá původně buddhistický koncept milující laskavosti a spojuje ho s podněty dalších spiritualit. Umění milující laskavosti - Neortodoxní a mnoha duchovním tradicím otevřený rabín Rami Shapiro přijímá původně buddhistický koncept milující laskavosti a spojuje ho s podněty dalších spiritualit. Milující laskavost nachází v charakteristice židovskéh Milující laskavost nachází v charakteristice židovského Boha a v jeho atributech, jak je dále rozvíjí judaismus, ale i křesťanství, islám a další. Shapiro probírá třináct biblických atributů Boží milující laskavosti jako rámec pro kultivaci dobrého života každého člověka, který je volán k tomu, být Bohu podobný. Čtvrtek, 13 Září 2018 09:52 | | Umění milující laskavosti Rami Shapiro Překlad: Monika Kittová Neortodoxní a mnoha duchovním tradicím otevřený rabín Rami Shapiro přijímá původně buddhistický koncept milující laskavosti a spojuje ho s podněty dalších spiritualit....

INFORMACE

AUTOR
Rami Shapiro
DIMENZE
12,59 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění milující laskavosti.pdf

POPIS

Neortodoxní a mnoha duchovním tradicím otevřený rabín Rami Shapiro přijímá původně buddhistický koncept milující laskavosti a spojuje ho s podněty dalších spiritualit. Milující laskavost nachází v charakteristice židovského Boha a v jeho atributech, jak je dále rozvíjí judaismus, ale i křesťanství, islám a další. Shapiro probírá třináct biblických atributů Boží milující laskavosti jako rámec pro kultivaci dobrého života každého člověka, který je volán k tomu, být Bohu podobný. Vede tak člověka k objevení zdrojů jeho vlastní důstojnosti, velkorysosti, laskavosti a dobroty. Každý může rozšířit své srdce, když: – je laskavý skrze soucitnou upřímnost – dělá si v srdci místo pro realitu – rozpoznává Boží projevy – obejme paradox nevědění – je přítomný v daném okamžiku aj. Rami M. Shapiro, známý jako „Rabbi Rami“, je oceňovaný autor, učitel a přednášející, představitel liberálního judaismu se zájmem o současné spirituality.

Chcete si přečíst knihu?Umění milující laskavosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rami Shapiro. Číst Umění milující laskavosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY