Ilustrovaný tematický slovník anglicko-český

Ilustrovaný tematický slovník anglicko-český - - | Dcparkrx.org

...cko-český, 3. vydání, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ilustrovaný tematický slovník anglicko-český, 3 ... ilustrace - překlad do angličtiny | slovník slovniky ... ... . vydání. Tematický slovník je určen pro studenty němčiny, kteří se chtějí učit slovní zásobu uspořádanou podle témat. Témata jsou vybrána podle oblastí lidské činnosti. Výběr témat byl plně podřízen maximálnímu praktickému využití při studiu němčiny, k přípravě ke zkouškám, pro au pair a pro studijní či pracovní ... Anglicko - český ilustrovaný tematický slovník - neuveden - A5, vázaná. 12 000 temticky řazených hesel s výslovností a překlad ... FRAUS Ilustrovaný tematický slovník anglicko-český ... ... ... Anglicko - český ilustrovaný tematický slovník - neuveden - A5, vázaná. 12 000 temticky řazených hesel s výslovností a překlady do češtiny - 6 000 slovesných vazeb - názorné fotografie a ilustrace. Tematické slovníky jsou určeny studentům cizích jazyků, kteří se chtějí uč... Nabídky na Křížovkářský slovník z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Křížovkářský slovník.Informace, hodnocení a komentáře k Křížovkářský slovník Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Křížovkářský slovník doručí dle Vašich požadavků. Knihy s touto tématikou. Martina Hovorková, Fraus Můj první školní slovník, anglicko-český, česko-anglický, Fraus, 2008; kolektiv autorů, Fraus - Ilustrovaný studijní slovník anglicko-český, česko-anglický, Fraus, 2006; kolektiv autorů, FRAUS Ilustrovaný tematický slovník anglicko-český, Fraus, 2009; kolektiv autorů, FRAUS Ilustrovaný studijní slovník anglicko ... Prodám Ilustrovaný slovník anglicko-německo-český, nakladatelství Junior, vazba pevná, rozměry 15,9 x 21,0 x 1,5 cm. Ilustrovaný slovník zábavnou a přitažlivou formou přibližuje dětem anglic. Ilustrovaný anglicko-český slovník - Slovart CZ. Slovník vám názorně ukáže, co ostatní pouze vyslovírychle a intuitivně se naučíte tisíce slovíčekobsahuje ilustrace předmětů, lidí a situací z každodenního životanaučíte se komunikovat v různých situacích ať už doma nebo na úřadě, ... Anglický - Studijní slovník . Ilustrovaný studijní slovník Jedinečné spojení překladového slovníku s tematickým slovníkem a encyklopedií.Obsahuje 60 000 hesel, 5 000 barevných fotografií... Ilustrovaný tematický slovník Tematické slovníky jsou určeny studentům cizích jazyků, kteří se chtějí učit slovní zásobu uspořádanou do témat....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Ilustrovaný tematický slovník anglicko-český.pdf

POPIS

anglicko-český je vhodný pro studenty angličtiny ve věku 14 let a více. Oproti klasickému abecedně setříděnému slovníku nabízí uživateli alternativní uspořádání hesel podle témat. Výběr témat byl plně podřízen maximálnímu praktickému využití při studiu angličtiny, k přípravě ke zkouškám, pro au pair a pro studijní či pracovní pobyty v zahraničí. Slovník vyniká i rozsahem: obsahuje celkem cca 12 000 jednoslovných a dvouslovných hesel. Slovní zásoba k danému tématu zahrnuje i mnoho ustálených slovních spojení a příkladových vět, ilustrujících typické použití slov při komunikaci. Ve slovníku můžete najít kolem 6 000 takových příkladových slovních spojení a vět. Usnadňují použití slovní zásoby v reálných životních situacích. Důsledné uvádění výslovnosti anglických hesel nejen u jednotlivých slov, ale i u slovních spojení značně zpříjemňuje práci se slovníkem. Výslovnost tak není nutné následně hledat v jiných slovnících. Výslovnost je přepsána mezinárodní fonetickou transkripcí. Základ slovní zásoby tvoří britská angličtina. Existují-li lexikální rozdíly mezi britskou a americkou angličtinou, uvádíme obě varianty, u americké varianty americkou výslovnost. Jedním z nejvýraznějších pozitiv tohoto slovníku je několik set fotografií. Jednotlivé prvky na obrázcích jsou opatřeny anglickými popiskami, takže se lze učit slovní zásobu prostřednictvím vizuálního vjemu, který pomáhá lépe si zapamatovat uváděnou skutečnost. Slovní zásoba je graficky uspořádána do dvou sloupců, angličtina v levém a čeština v pravém sloupci. Toto uspořádání je vhodné zejména při studiu slovíček, kdy si student snadno zakryje jeden ze sloupců, aby si ověřil překlad do druhého jazyka.

Chcete si přečíst knihu?Ilustrovaný tematický slovník anglicko-český ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Ilustrovaný tematický slovník anglicko-český Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY