Krkonošští rodáci vzpomínají 2: Dramatické příběhy z válečných i poválečných let

Krkonošští rodáci vzpomínají 2: Dramatické příběhy z válečných i poválečných let - Libor Dušek | Dcparkrx.org

...š či blízkého Podkrkonoší nabízí pestrou mozaiku životních osudů a zkušeností pozoruhodných vypravěčů ... Krkonošští rodáci vzpomínají - Dramatické příběhy z ... ... . Ve všech Krkonošští rodáci vzpomínají 3 - Dramatické příběhy z válečných i poválečných let -- Zvolte -- Špatná Nic moc Průměr Výborná Doporučuji! Autor Krkonošští rodáci vzpomínají 2 - Dramatické příběhy z válečných i poválečných let. Libor Dušek. Tweet Krkonošští rodáci vzpomínají - Dramatické příběhy z válečných a poválečných let - Dušek Libor ... Krkonošští rodáci vzpomínají - Dramatické příběhy z ... ... . Tweet Krkonošští rodáci vzpomínají - Dramatické příběhy z válečných a poválečných let - Dušek Libor - Krásná, a zároveň drsná horská krajina Krkonoš a Podkrkonoší byla do roku 1945 etnicky smíšenou pohraniční oblastí. Lidé zde narození ve 20. a 30. letech Dramatické příběhy z válečných i poválečných let. DUŠEK Libor. Info: Víkend, 2017 (1.) - váz., 192 str. ... 9788074331930 ISBN: 978-80-7433-193-. Hodnocení: ★ ★ ★ ★ ★ 1 hodnocení Krkonošští rodáci vzpomínají 5. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. ... zahrnující i další příběhy desítek ... Obsah knihy: Krkonošští rodáci vzpomínají - Dramatické příběhy z válečných a poválečných let. Krásná, a zároveň drsná horská krajina Krkonoš a Podkrkonoší byla do roku 1945 etnicky smíšenou pohraniční oblastí. Knihy Krkonošští rodáci vzpomínají - Dramatické příběhy z válečných a poválečných let-- autor: Dušek Libor Andělí vejce-- autor: Stančík Petr Milan Knížák - Žít jinak-- autor: Knížák Milan Přirozený obraz vztahů mezi Bohem, člověkem a vesmírem-- autor: Martin Louis Claude de Saint V Írsku prší inak-- autor: Opremčáková Števa Nakupte společně - Krkonošští rodáci vzpomínají. Kniha Krkonošští rodáci vzpomínají - Dramatické příběhy z válečných a poválečných let patří do série Krkonošští rodáci vzpomínají.Z této série Vám nabízíme celkem 3 knihy za zvýhodněnou cenu 676 Kč. Krkonošští rodáci vzpomínají: Dramatické příběhy z válečných i poválečných let Krásná, a zároveň drsná horská krajina Krkonoš a Podkrkonoší byla do roku 1945 etnicky smíšenou pohraniční oblastí. Dramatické příběhy z válečných i poválečných let. DUŠEK Libor. Info: Víkend, 2019 (1.) - váz., 183 str. EAN:...

INFORMACE

AUTOR
Libor Dušek
DIMENZE
5,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Krkonošští rodáci vzpomínají 2: Dramatické příběhy z válečných i poválečných let.pdf

POPIS

Krkonošská oblast je pozoruhodná nejen svými přírodními krásami, ale především lidmi. Výběr pamětníků narozených ve 20. a 30. letech 20. století, s jejichž osudy se seznámíme na následujících stránkách, není náhodný a plynně navazuje na první vydání osudů krkonošských rodáků, jejich příbuzných a blízkých. Pamětníci a pamětnice jsou pečlivě vybráni tak, aby prostřednictvím jejich příběhů byli čtenáři seznámeni s historickým odkazem regionu a jeho přesahem do současnosti. Proto v knize zazní hlasy mužů a žen z českého i německého prostředí a různorodého sociálně-ekonomického zázemí. Výpovědi pamětníků jsou citlivě uspořádány a zpracovány tak, aby neovlivnily jejich vnitřní soudržnost, formální i obsahovou jedinečnost a interpretační autentičnost. Z toho důvodu je většinou zachován i hovorový a často jadrný jazyk.

Chcete si přečíst knihu?Krkonošští rodáci vzpomínají 2: Dramatické příběhy z válečných i poválečných let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libor Dušek. Číst Krkonošští rodáci vzpomínají 2: Dramatické příběhy z válečných i poválečných let Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY