Husí táta: Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa

Husí táta: Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa - Michael Quetting | Dcparkrx.org

...ujícího světa: Quetting Michael, cena: 349 Kč - Michael Quetting má v rámci výzkumu na předním evropském ornitologickém institutu naučit husy létat za svým ultralehkým letadlem ... Husí táta - Sedm divokých hus a objevování fascinujícího ... ... . Nejprve Husí táta - Michael Quetting ... Když se nakonec vyklube sedm housat, novopečenému husímu tátovi rychle dojde, že má co do činění s bandou dětí, v níž má každé house naprosto individuální vlastnosti. Michael Quetting nás prostřednictvím láskyplného vyprávění nechává vstoupit do jejich společného dobrodružství. Husí táta. Sedm divokých hus a objevování fascinujícího ... Husí táta - Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa ... . Michael Quetting nás prostřednictvím láskyplného vyprávění nechává vstoupit do jejich společného dobrodružství. Husí táta. Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa - Michael Quetting: Krátky popis: Kvalitní a levný produkt Husí táta.Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa - Michael Quetting od výrobce Nakladatelství Kazda u nás najdete v akcii od 314 Kč : Obvyklá cena Husí táta Husí táta ... EAN: 9788090719705. Michael Quetting. Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa. Manufacturer: Knihy Kazda. Varianta: Kniha 279 K ... Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa : Název v originále ... Husí táta - Sedm divokých hus a objevování… Ohodnotit » Doporučit známemu » Husí táta - Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa Quetting Michael. Běžná cena: Husí táta - Michael Quetting - e-kniha eBook: Autor, letec a léčitel zvířat, poutavě popisuje výzkumný projekt, jehož cílem bylo nasbírat data o husím letu. 279 Kč Husí táta - Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa kniha od: Michael Quetting. 74 % ... Kniha Husí táta - Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa Přidat komentář. Alena_S. 11. února. Těžká životní situace může z člověka udělat mrzouta, nebo chlapa, který má velmi, opravdu velmi rád své ... Sedm malých hus vědce dožene nejen k zásadnímu zpomalení, ale husy si získají i jeho srdce. Velmi záhy husí táta pocítí, jaké to je, stát se opět součástí příro...

INFORMACE

AUTOR
Michael Quetting
DIMENZE
8,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Husí táta: Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa.pdf

POPIS

Michael Quetting má v rámci výzkumu na předním evropském ornitologickém institutu naučit husy létat za svým ultralehkým letadlem. Nejprve je však třeba nechat je vylíhnout. Když se nakonec vyklube sedm housat, novopečenému husímu tátovi rychle dojde, že má co do činění s bandou dětí, v níž má každé house naprosto individuální vlastnosti. Michael Quetting nás prostřednictvím láskyplného vyprávění nechává vstoupit do jejich společného dobrodružství. Vypráví, jak husy vyrůstají a jak společně objevují zemi, vodu i vzdušný prostor. Ke konci projektu je však čeká loučení: Husy vylétnou na svobodu a Michael Quetting už není tím, kým byl na začátku. Knihu provázejí půvabné fotografie, které zážitek ještě umocňují.

Chcete si přečíst knihu?Husí táta: Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Quetting. Číst Husí táta: Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY