Šamanská zkušenost: Praktický průvodce mimosmyslovým vnímáním

Šamanská zkušenost: Praktický průvodce mimosmyslovým vnímáním - Kenneth Meadows | Dcparkrx.org

... Nakladatel: Maitrea 2018 Praktický průvodce mimosmyslovým vnímáním ... Šamanská zkušenost - U Džoudyho ... . MEADOWS Kenneth. Info: Maitrea, 2018 (1.) - brož., 256 str. EAN: 9788075003904 Šamanská zkušenost je fascinujícím a komplexním průvodcem po vašem vnitřním prostoru, přičemž vám může pomoci podniknout bezpečné šamanské „cesty" a prožít změněné stavy vědomí. Objednávejte knihu Šamanská zkušenost - Praktický průvodce mimosmyslovým vnímáním v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků ... Šamanská zkušenost -- Praktický průvodce mimosmyslovým ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Šamanská zkušenost od Kenneth Meadows v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Šamanská zkušenost Praktický průvodce mimosmyslovým vnímáním (Kenneth Meadows) Maitrea | Knihy - Mágia a Okultizmus Šamanská skúsenosť je fascinujúcim a komplexným sprievodcom po vašom vnútornom priestore, pričom vám môže pomôcť podniknúť bezpečné šamanské cesty a prežiť zmenené stavy ...

INFORMACE

AUTOR
Kenneth Meadows
DIMENZE
11,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Šamanská zkušenost: Praktický průvodce mimosmyslovým vnímáním.pdf

POPIS

V našem věku byla velká část zemského povrchu již probádána, avšak nehmotné oblasti v nás jsou pro mnohé ještě stále nezmapovaným územím. Tento vnitřní prostor býval tradičně doménou šamanů a moudrých všech kultur a tradic. Šamani, vracející se ze svých „cest“ po těchto vnitřních oblastech, mohou vynést na hladinu svého vědomí poznání, jež lze využít ke zlepšení kvality života. Šamanská zkušenost je fascinujícím a komplexním průvodcem po vašem vnitřním prostoru, přičemž vám může pomoci podniknout bezpečné šamanské „cesty“ a prožít změněné stavy vědomí. Naučte se, jak: •probudit a rozvinout své vnitřní smysly a zdroje •vstoupit do jiných úrovní vědomí a vyhledat v nich informace, podstatné pro všechny oblasti vašeho života •přijít na to, že síla, kterou potřebujete, abyste mohli čelit všem výzvám života, spočívá ve vašem nitru.

Chcete si přečíst knihu?Šamanská zkušenost: Praktický průvodce mimosmyslovým vnímáním ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kenneth Meadows. Číst Šamanská zkušenost: Praktický průvodce mimosmyslovým vnímáním Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY