Husí táta: Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa

Husí táta: Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa - Michael Quetting | Dcparkrx.org

...Í PUBERTA ..... 133 VYHOŠTĚNÍ ..... 143 KRUHY NAD KUKUŘIČNÝM POLEM 15? ... Husí táta - Sedm divokých hus a objevování fascinujícího ... ... ... Husí táta. Kdo napsal knihu Husí táta? Autorem je Michael Quetting. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. NOVÁ KNIHA Z PRODEJNY !!! Knihu je možné převzít osobně v Liberci v naší prodejně, někdy i v okolních městech, nebo ji zaslat, nejlépe do zásilkovny. - informace k inzerátu... Husí táta - Sedm divokých hus a objevování f ... Husí táta - Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa ... . - informace k inzerátu... Husí táta - Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa - Quetting Michael - Michael Quetting, pilot a léčitel zvířat, nemá nejmenší ponětí, co ho čeká, když se dozví, že se má stát svobodným otcem celého houfu housat. Sedm malých hus vědce Husí táta - Sedm divokých hus a objevování fascinujícho světa; Husí táta - Sedm divokých hus a objevování fascinujícho světa (0 x) Michael Quetting ... Internetové kníhkupectvo KNIHCENTRUM.SK ponúka knihy online, slovníky, mapy, učebnice a kalendáre. Quetting Michael: Husí táta - Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa Michael Quetting má v rámci výzkumu na předním evropském ornitologickém institutu naučit husy létat za svým ultralehkým letadlem. Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50%....

INFORMACE

AUTOR
Michael Quetting
DIMENZE
12,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Husí táta: Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa.pdf

POPIS

Michael Quetting má v rámci výzkumu na předním evropském ornitologickém institutu naučit husy létat za svým ultralehkým letadlem. Nejprve je však třeba nechat je vylíhnout. Když se nakonec vyklube sedm housat, novopečenému husímu tátovi rychle dojde, že má co do činění s bandou dětí, v níž má každé house naprosto individuální vlastnosti. Michael Quetting nás prostřednictvím láskyplného vyprávění nechává vstoupit do jejich společného dobrodružství. Vypráví, jak husy vyrůstají a jak společně objevují zemi, vodu i vzdušný prostor. Ke konci projektu je však čeká loučení: Husy vylétnou na svobodu a Michael Quetting už není tím, kým byl na začátku. Knihu provázejí půvabné fotografie, které zážitek ještě umocňují.

Chcete si přečíst knihu?Husí táta: Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Quetting. Číst Husí táta: Sedm divokých hus a objevování fascinujícího světa Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY