Velcí šikulové, 7-8 let – Kvízy na cesty

Velcí šikulové, 7-8 let – Kvízy na cesty - - | Dcparkrx.org

...teligentní zábavu pro malé i velké školáky, ale také… 169 Kč Cena vč ... Velcí šikulové, 7-8 let - Kvízy na cesty | KOSMAS.cz ... ... . DPH. VELCÍ ŠIKULOVÉ, 7-8 let - Kvízy na cesty VELCÍ ŠIKULOVÉ, 7-8 let - Kvízy na cesty. ... Edice Velcí šikulové přináší inteligentní zábavu pro malé i větší školáky a jejich rodiče. Čtyři knížky kvízů pro děti ve věku 6-10 let obsahující přehledně řazené otázky a odpovědi mají opravdu široký tematický záběr: jazyky, počty, přírodopis ... Objednávejte knihu Velcí šikulové, 6-7 let - Kvízy na cesty v internet ... Velcí šikulové, 7-8 let - Kvízy na cesty | KOSMAS.cz ... ... ... Objednávejte knihu Velcí šikulové, 6-7 let - Kvízy na cesty v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků VELCÍ ŠIKULOVÉ, 8-9 let - Kvízy na cesty. Sleva 20 %. Skladem > 5 ks Edice Velcí šikulové přináší inteligentní zábavu pro malé i větší školáky a jejich rodiče. ... Edice Velcí šikulové přináší inteligentní zábavu pro malé i větší školáky a jejich rodiče. Čtyři knížky kvízů pro děti ve věku 6-10 let obsahující přehledně řazené otázky a odpovědi mají opravdu široký tematický záběr: jazyky, počty, přírodopis, zeměpis, dějepis… Vše samozřejmě vždy přizpůsobené věku, pro který je daný titul určen. Velcí šikulové - Kvízy na cesty (7 - 8 let) (obrázky jsou ilustračního charakteru) ID produktu 1007709 Výrobce ... 360 otázek určené pro školáky ve věku 7 - 8 let. Edice Velcí šikulové přináší inteligentní zábavu pro malé i větší školáky a jejich rodiče. Čtyři knížky kvízů pro děti ve věku 6-10 let ... Velcí šikulové, 7-8 let - kvízy na cesty - Ella a Max - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Zboží ze stejné kategorie - Velcí šikulové, 8-9 let - Kvízy na cesty Tajný život masožrav...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
4,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Velcí šikulové, 7-8 let – Kvízy na cesty.pdf

POPIS

Edice Velcí šikulové přináší inteligentní zábavu pro malé i větší školáky a jejich rodiče. Čtyři knížky kvízů pro děti ve věku 6–10 let obsahující přehledně řazené otázky a odpovědi mají opravdu široký tematický záběr: jazyky, počty, přírodopis, zeměpis, dějepis… Vše samozřejmě vždy přizpůsobené věku, pro který je daný titul určen. Odpověď na každou zadanou otázku si lze ihned zkontrolovat na následujícím listu. Díky zdařilému grafickému zpracování, ikonografickému členění a chytrému uspořádání se budete vy i vaše děti v knížkách snadno orientovat. Příjemný formát vás může doprovázet mimo jiné na cestách, v čekárnách, zkrátka všude tam, kde se velcí šikulové potřebují čas od času nějak smysluplně zabavit! Tyto hry totiž nejsou omezené časem, místem ani počtem hráčů. Je známo, že komunikace a společná hra jsou nejzábavnější a zároveň nejefektivnější formou učení. Naše edice právě takové poznávání a objevování umožňuje… Začleňte otázky do každodenního programu a kontextu, povídejte si o nich a nad nimi, získané znalosti společně rozvíjejte, vymýšlejte nové úkoly – tvořivosti se meze nekladou. Radujte se z úspěchů a pokroků svých ratolestí a naučte je také, že i nesprávná odpověď bývá příležitostí k novému poznání!

Chcete si přečíst knihu?Velcí šikulové, 7-8 let – Kvízy na cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Velcí šikulové, 7-8 let – Kvízy na cesty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY