Kam čert nemůže…nastrčí manžela

Kam čert nemůže…nastrčí manžela - Alena Jakoubková | Dcparkrx.org

...strčí manžela. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Kam čert nemůže, nastrčí manžela ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kupte knihu Kam čert nemůže…nastrčí manžela (Alena Jakoubková) s 20 % slevou za 207 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabí ... Kam čert nemůže…nastrčí manžela - Alena Jakoubková ... ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. E-kniha: Kam čert nemůže…nastrčí manžela - Alena Jakoubková Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Elektronická kniha Kam čert nemůže…nastrčí manžela na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Kam čert nemůže…nastrčí manžela od... Autor knihy: Alena Jakoubková, Počet stran: 239, Cena: 207 Kč, Rok vydání: 2018, Nakladatelství: MOBA Nacházíte se zde: KnihyLevneOnline.cz-Kniha-Kam čert nemůže, nastrčí manžela. Kam čert nemůže, nastrčí manžela. Autor: Alena Jakoubková ... Kam čert nemůže…nastrčí manžela. Kdo napsal knihu Kam čert nemůže…nastrčí manžela? Autorem je Alena Jakoubková. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Kam čert nemůže…nastrčí manžela (2018) / kamila1867 (235 views) Zuzana je zamilovaná až po uši, háček to má ten, že je jí teprve šestnáct a jejímu vysněnému muži Dušanovi, kterého potkala na Karlově mostě, přesně o patnáct let více. Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Kam čert nemůže... nastrčí manžela. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Kam čert nemůže... nastrčí manžela. JAKOUBKOVÁ Alena. Info: MOBA, 2018 (1.) - váz., 224 str. EAN: 9788024383101 Kam čert nemůže…nastrčí manžela (978-80-243-8310-1) Elektronická kniha - autor Alena Jakoubková, 240 stran, česky Zuzana se vdává mladá... Ne proto, že je těhotná, ale Dušan je její velkou láskou,...

INFORMACE

AUTOR
Alena Jakoubková
DIMENZE
4,39 MB
NÁZEV SOUBORU
Kam čert nemůže…nastrčí manžela.pdf

POPIS

Zuzana se vdává mladá... Ne proto, že je těhotná, ale Dušan je její velkou láskou, a když ji v měsíční noci romanticky požádá o ruku, přikývne. Je jí devatenáct a myslí si, že manželství je vstupenkou do ráje. Po pár letech to ovšem vypadá jinak. Zuzana, aby se mohla starat o domácnost, nedokončila vysokou školu a pracuje jako sekretářka protivného šéfa. Dušan je dobrodruh, pořádl někde slézá vysokohorské štíty nebo sjíždí divoké řeky, pak o tom píše úspěšné knihy a natáčí televizní dokumenty. A potom Zuzana podá žádost o rozvod.

Chcete si přečíst knihu?Kam čert nemůže…nastrčí manžela ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Jakoubková. Číst Kam čert nemůže…nastrčí manžela Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY