Spala jsem s vrahem, pane štábní!

Spala jsem s vrahem, pane štábní! - Ladislav Beran | Dcparkrx.org

...u a jeho partou. I tento román, jako ty předešlé, historicky věrně a čtivě popisuje kriminální případy z 1 ... Spala jsem s vrahem, pane štábní Moravská Bastei MOBA, s ... ... . republiky, které v nelehké době třicátých let minulého století řešila už legendární písecká četnická pátračka v čele se štábním kapitánem Votrubou a jeho... Spala jsem s vrahem, pane štábní! I tato „zelená detektivka", jako ty předešlé, historicky věrně a čtivě popisuje kriminální případy z 1. republiky, které v nelehké době třicátých let minulého století řešila už legendární písecká četnick ... Spala jsem s vrahem, pane štábní Moravská Bastei MOBA, s ... ... . republiky, které v nelehké době třicátých let minulého století řešila už legendární písecká četnická pátračka v čele se štábním kapitánem Votrubou a jeho partou. Spala jsem s vrahem, pane štábní! Ladislav Beran. Koupit za 169 K ... Spala jsem s vrahem, pane štábní! Ladislav Beran. E-Knihy Krimi, detektivky České detektivky. I tento román, jako ty předešlé, historicky věrně a čtivě popisuje kriminální případy z 1. republiky, které v nelehké době třicátých let minulého století řešila už legendární písecká četnická pátračka v čele se štábním k... Elektronická kniha Spala jsem s vrahem, pane štábní! na www.alza.sk. Všetky informácie o produkte. Hodnotenie a recenzie Spala jsem s vrahem, pane... Informace / Anotace ke knize: Spala jsem s vrahem, pane štábní! I tento román, jako ty předešlé, historicky věrně a čtivě popisuje kriminální případy z 1. republiky, které v nelehké době třicátých let minulého století řešila už legendární písecká četnická pátračka v čele se štábním kapitánem Votrubou a jeho partou. Spala jsem s vrahem, pane štábní. Nové knihy. Případy legendární písecké četnické pátračky v čele se štábním kapitánem Votrubou a jeho partou. Rajon písecké pátrací stanice tehdy sahal až do Sušice a je pravda, že písecká galerka, a nejen ona tehdy, v době hospodářské krize, četníkům pořádně zatápěla ......

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Beran
DIMENZE
5,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Spala jsem s vrahem, pane štábní!.pdf

POPIS

I tato "zelená detektiva", jako ty předešlé historicky věrně a čtivě popisuje případy z 1. republiky, které v nelehké době třicátých let minulého století řešila už legendární písecká četnická pátračka v čele se štábním kapitánem Votrubou a jeho partou. Rajon písecké četnické pátrací stanice tehdy sahal až do Sušice a je pravda, že písecká galerka, a nejen ona tehdy, v době hospodářské krize, četníkům pořádně zatápěla. O známe kasařské firmy, půdaře, vébaře, bytaře, malé zlodějíčky, ale i o lehké ženy z nevěstinců, šlapky z ulice, hochštaplery nebo vrahy nebyla nouze.

Chcete si přečíst knihu?Spala jsem s vrahem, pane štábní! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Beran. Číst Spala jsem s vrahem, pane štábní! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY