Poslední tango v Havaně

Poslední tango v Havaně - František Kotleta | Dcparkrx.org

...mona, který se vás pokusí zotročit pro své choutky, dojde vám, že místo tantrické ... Poslední tango v Havaně - Nakladatelství EPOCHA s.r.o. ... ... Poslední tango v Havaně ... Místo podvodníků a záletníků řeší démony, magii, zombie, čarodějky, sukuby a děsivé artefakty. A poslední dobou jako by mu práce přibývalo. Kotletův oblíbený hrdina přináší další várku literární swingers party a s ní pořádnou dávku humoru a sexu. Sexuální magie je sexy. Tedy pokud o ní čtete v ženských časopisech. Když ale nara ... Audiokniha Poslední tango v Havaně - Audioknihy na stiahnutie ... . Sexuální magie je sexy. Tedy pokud o ní čtete v ženských časopisech. Když ale narazíte na svého prvního démona, který se vás pokusí zotročit pro své choutky, dojde vám, že místo tantrické masáže potřebujete ostrý meč a bouchačku plnou nábojů. Tomáš Kosek je tak trochu jiný detektiv. Místo podvodníků a záletníků řeší démony, magii, zombie, čarodějky ... Kniha: Poslední tango v Havaně (František Kotleta). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Nakladatelství Epocha vydává Poslední tango v Havaně, volné pokračování knih Příliš dlouhá swingers party a Velké problémy v Malém Vietnamu. Kotletův oblíbený hrdina přináší další várku literární swingers party a s ní pořádnou dávku humoru a sexu. ANOTACE: Sexuální magie je sexy. Tedy pokud o ní čtete v ženských časopisech. Když ale narazíte na svého ......

INFORMACE

AUTOR
František Kotleta
DIMENZE
4,29 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslední tango v Havaně.pdf

POPIS

Sexuální magie je sexy. Tedy pokud o ní čtete v ženských časopisech. Když ale narazíte na svého prvního démona, který se vás pokusí zotročit pro své choutky, dojde vám, že místo tantrické masáže potřebujete ostrý meč a bouchačku plnou nábojů. Tomáš Kosek je tak trochu jiný detektiv. Místo podvodníků a záletníků řeší démony, magii, zombie, čarodějky, sukuby a děsivé artefakty. A poslední dobou, jako by mu práce přibývalo… Kotletův hrdina přináší další várku literární swingers party a s ní pořádnou dávku a humoru.

Chcete si přečíst knihu?Poslední tango v Havaně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Kotleta. Číst Poslední tango v Havaně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY