Darebákova sázka

Darebákova sázka - Christi Caldwellová | Dcparkrx.org

...hny informace o produktu Kniha Darebákova sázka - Caldwellová Christi, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Darebákova sázka - Caldwellová Christi ... Kniha Darebákova sázka - Christi Caldwellová | Dobré Knihy.cz ... . Lord Robert Dennington, markýz z Westfieldu, se příliš dlouho vyhýbal své povinnosti dědice panství - ovšem nemíní svou svobodu a bezstarostnost zahodit jen tak. Kniha: Darebákova sázka Autor: Christi Caldwellová Lord Robert Dennington si po dědečkově kruté lekci slíbil, že už nebude nikdy věřit na lásku, a vydrží mu to dvanáct let. Darebákova sázka. Christi Caldwellová. Lord Robert Dennington, markýz z Westfieldu, se příliš dlouho vyhýbal své povinnosti dědice panství - ovšem nemíní svou svob ... Hříšné nevěsty: Darebákova sázka - Christi Caldwell ... ... . Darebákova sázka. Christi Caldwellová. Lord Robert Dennington, markýz z Westfieldu, se příliš dlouho vyhýbal své povinnosti dědice panství - ovšem nemíní svou svobodu a bezstarostnost zahodit jen tak. Hledáte Darebákova sázka od Christi Caldwellová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Darebákova sázka Autor: Caldwellová, Christi Nakladatel: Ikar EAN: 9788024937274 ISBN: 978-80-249-3727-4 Originál: The Rogue´s Wager Překlad: Hanešková, Zuzana Popis: Elektronická kniha, 320 stran, bez zabezpečení DRM, 0,4 MB ePUB, 1,2 MB Mobi, česky Rok vydání: 2018 Darebákova sázka Lord Robert Dennington, markýz z Westfieldu, se příliš dlouho vyhýbal své povinnosti dědice panství - ovšem nemíní svou svobodu a bezstarostnost zahodit jen tak. Helena Banburyová je strážkyní sázek v pánském klubu, schopná analyzovat čísla a šance, ale s naprostým nedostatkem vlastního štěstí ... Lord Robert Dennington, markýz z Westfieldu, se příliš dlouho vyhýbal své povinnosti dědice panství - ovše...

INFORMACE

AUTOR
Christi Caldwellová
DIMENZE
9,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Darebákova sázka.pdf

POPIS

Lord Robert Dennington, markýz z Westfieldu, se příliš dlouho vyhýbal své povinnosti dědice panství – ovšem nemíní svou svobodu a bezstarostnost zahodit jen tak. Helena Banburyová je strážkyní sázek v pánském klubu, schopná analyzovat čísla a šance, ale s naprostým nedostatkem vlastního štěstí, která se cítí mezi hráči a celou šedou společností na pomezí gentlemanů a zločinců jako doma. Ovšem přesto nehodlá žít celý život v kleci svého původu. Když do její komnaty náhodou vstoupí Robert, je to impulz, který ji donutí dát stát se sama hráčkou – a buď vyhrát a vystoupat vysoko, nebo prohrát a ztratit vše.

Chcete si přečíst knihu?Darebákova sázka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christi Caldwellová. Číst Darebákova sázka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY