SEAL team six: Lov lišky

SEAL team six: Lov lišky - Don Mann, | Dcparkrx.org

...úkol jej však tentokrát zavede blíže k domovu ... SEAL Team six: Lov lišky | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Íránský SEAL team six: Lov draka Don Mann. Koupit za 169 K ... na poli jaderných zbraní dělí severokorejskou vládu už jen několik dní a zastavit ji mohou pouze hrdinové ze SEAL Team Six. Po ukončení pouštního výcviku s novými členy týmů tráví nadpraporčík Thomas Crocker z Černého družstva SEAL Team Six svůj čas v Las Vegas ... SEAL team six: Lov lišky. Nakladatelství: Cp ... SEAL team six: Lov lišky | Albatrosmedia.cz ... ... SEAL team six: Lov lišky. Nakladatelství: Cpress. Autor: Don Mann, Ralph Pezzullo. Ochrana: sociální DRM Rok vydání: 2018 Počet stran: ... ale celý Blízký východ. Úkolem Crockera a zbývajících příslušníků SEAL Team Six je tohoto bezohledného zabijáka zastavit a překazit mu jeho výbušný plán. ... 249 Kč SEAL team six Lov lišky - Pezzullo Ralph, Mann DonFarhád al-Kazáz, známý také jako Liška, který věří, že syrský prezident Bašár al-Asad nařídil vraždu jeho bratra, a plánuje útok za použití sarinu, jehož účelem je uvrhnout do zmatků nejen Sýrii, ale celý Blízký východ. Úkolem Crockera a zbývajících příslušníků SEAL Team Six je tohoto ... Kniha SEAL TEAM SIX - Lov draka . Crocker se zbytkem SEAL Team Six sledují šňůru důkazů, která je z americké půdy zavádí přes mezinárodní vody až na území Číny a Severní Koreje, a ocitají se v samotném středu mezinárodního komplotu s nebezpečnými geopolitickými následky. SEAL team six: Lov lišky ... SEAL Team Six a Thomas Crocker se vracejí, aby se vydali na lov svého zatím nejúskočnějšího protivní... SEAL team six: Lov sokola Don Mann, Ralph Pezzullo. 299 Kč 239 Kč Román bývalého příslušníka jednotky SEAL. Zila Ghaziabad | Hindi Movie | Sanjay Dutt | Arshad Warsi | Vivek Oberoi | Latest Hindi Action Movie - Duration: 2:21:32. Diamond Theatre 16,744,877 views SEAL team six: Lov lišky. Don Mann, Ralph Pezzullo. Po tragickém vyvrcholení schůzky s agentem CIA v Istanbulu přísahá člen SEAL Team Six nadpraporčík Thomas Crocker pomstu lidem, kteří nejen napadli jeho kontakt z Agentury, ale zaútočili i na něj samotného. Podezírá je, že jsou zapleteni do nejnovějších intrik, které ......

INFORMACE

AUTOR
Don Mann,
DIMENZE
7,79 MB
NÁZEV SOUBORU
SEAL team six: Lov lišky.pdf

POPIS

Román bývalého příslušníka jednotky SEALVláda v Sýrii se rozpadá. Spojenectví mezi povstaleckými skupinami dostává stále spletitější podobu. V čele nejobávanější frakce ISIS stojí Farhád al-Kazáz, známý také jako Liška, který věří, že syrský prezident Bašár al-Asad nařídil vraždu jeho bratra, a plánuje útok za použití sarinu, jehož účelem je uvrhnout do zmatků nejen Sýrii, ale celý Blízký východ. Úkolem Crockera a zbývajících příslušníků SEAL Team Six je tohoto bezohledného zabijáka zastavit a překazit mu jeho výbušný plán.

Chcete si přečíst knihu?SEAL team six: Lov lišky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Don Mann,. Číst SEAL team six: Lov lišky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY