Temnotou po Velké čínské zdi

Temnotou po Velké čínské zdi - Ondřej Zmeškal | Dcparkrx.org

...rky jsou rozděleny do několika sekcí. Velká čínská zeď ... Temnotou po Velké čínské zdi | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Několik informací na začátek. Velká čínská zeď sloužila jako ochranná hráz i jako vstupní brána. Tato gigantická stavba, jež bývá označována za osmí div světa, je symbolem bohatství a tajemnosti čínské říše.; Zeď se táhne v ohromující délce cca 6000 km. V roce 2009 čínské úřady ohlásily že našli dosud neznámé zbytky čínské zdi. Zápisky nevidomého běžce Ondřeje Zmeškala z cesty do ... Velká čínská zeď - nejdůležitější fakta o světovém ... ... . Zápisky nevidomého běžce Ondřeje Zmeškala z cesty do Číny, která proběhla v květnu 2016 a která vyvrcholila absolvováním maratonu na Velké Čínské zdi. Temnotou po Velké čínské zdi Category People & Blogs; Suggested by Pink Floyd Nick Mason's Saucerful Of Secrets - Live At The Roundhouse (30 Second Trailer) Song The Happiest Days Of Our Lives Když štěně splní všechny zdravotní testy a vyšetření, může po roce postoupit k samotnému výcviku, který trvá dalších šest až osm měsíců. Pejsci i nadále zůstávají u dobrovolníků a na výcvik pravidelně dochází. Bez dobrovolníků bychom nemohli fungovat. Ondra je pořád v pohybu. Běhá, jezdí na kole a plave. V roce 2016 absolvoval náročný maraton na Velké čínské zdi, o kterém píše ve své knize Temnotou po Velké čínské zdi. Zbořit mýty o sportování nevidomých - o to se snaží při svých přednáškách i na blogu. Jeho věrným parťákem je vodicí pes Black. Limes Romanus, fascinující starověký systém opevnění, jenž chránil římské impérium před nájezdy barbarů. Ochranný val, který byl po Velké čínské zdi, největš......

INFORMACE

AUTOR
Ondřej Zmeškal
DIMENZE
11,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Temnotou po Velké čínské zdi.pdf

POPIS

Zápisky nevidomého běžce Ondřeje Zmeškala z cesty do Číny, která proběhla v květnu 2016 a která vyvrcholila absolvováním maratonu na Velké Čínské zdi. V knize najdeme kromě postřehů samotného Ondry i mnoho zajímavých informací a dojmů od jeho vidomého traséra Lukáše Nožičky. Jak složitá, ale zároveň naplňující byla realizace Ondrova snu? Co vše bylo třeba udělat a prožít, než se Ondra s Lukášem ocitli na startu jednoho z nejtěžších maratonů světa? O tom všem v této knížce vypráví oba hlavní aktéři s nadhledem a humorem sobě vlastním.

Chcete si přečíst knihu?Temnotou po Velké čínské zdi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ondřej Zmeškal. Číst Temnotou po Velké čínské zdi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY