Zuzanka a Goldýš

Zuzanka a Goldýš - Tereza Boehmová | Dcparkrx.org

... protože mi ty příběhy ... Kniha pohádek pro děti vě věku mezi 5-12 lety ... Rozhovor o knížce Zuzanka a Goldýš - Tereza Boehmová - Knihy ... . Hlavní postavou je holčička Zuzanka a plyšový pes Goldýš, který v noci ožívá a bere Zuzanku do různých pohádkových zemí, kde zažívají různá dobrodružství. Zároveň se v rámcovém příběhu, který se prolíná knížkou, snaží usmířit Zuzky hádavé rodiče. Ka Kniha pohádek pro děti vě věku mezi 5-12 lety. Hlavní postavou je holčička Zuzanka a plyšový pes Goldýš, který v noci ... Kniha Zuzanka a Goldýš - Tereza Boehmová, Anna Boehmová ... ... . Hlavní postavou je holčička Zuzanka a plyšový pes Goldýš, který v noci ožívá a bere Zuzanku do různých pohádkových zemí, kde zažívají různá dobrodružství. Zároveň se v rámcovém příběhu, který se prolíná knížkou, snaží usmířit Zuzky hádavé rodiče. Hlavní postavou je holčička Zuzanka a plyšový pes Goldýš, který v noci ožívá a bere Zuzanku do různých pohádkových zemí, kde zažívají různá dobrodružství. Zároveň se v rámcovém příběhu, který se prolíná knížkou, snaží usmířit Zuzky hádavé rodiče. Knížka Zuzanka a Goldýš s podpisem autorky. Počet stran: 96 Rok vydání: 2018 Barevné ilustrace Vazba: pevná bez přebalu, lesklá Rozměry: 22,0 × 22,0 × 1,5 cm ISBN: 978-80-87362-26-6 Hledáte Zuzanka a Goldýš od Tereza Boehmová,Anna Boehmová,Emma Boehmová? Dnes objedn...

INFORMACE

AUTOR
Tereza Boehmová
DIMENZE
7,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Zuzanka a Goldýš.pdf

POPIS

Velmi zajímavě napsaná, čtivá, nesmírně vtipná a nenásilně poučná s půvabnými ilustracemi, chvílemi jsem litovala, že jsem už dospělá, protože mi ty příběhy byy nesmírně blízké. A často mi tekly slzy smíchy, a taky jsem se svými dětmi prubla pár rad, které v knížce doporučují. Podle mého je to jedna z nejlepších dětských knih, které jsem v poslední době měla možnost přečíst (a nebylo jich málo). Jestli chcete udělat radost svým známým či kamarádům s dětmi, tak neváhejte, opravdu je kouzelná!!!!

Chcete si přečíst knihu?Zuzanka a Goldýš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tereza Boehmová. Číst Zuzanka a Goldýš Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY