Sladěno medem

Sladěno medem - Jitka Osička | Dcparkrx.org

...ky dlící hluboko v nás. Grafická stránka básní je sama o sobě návodem a průvodcem, kde a jak hledat ... Kultura Archivy - Zpravodaj 24 ... . (K) hořké kávě, bylinnému čaji či moudrému vínu. Stačí míti správnou slinu. Sladěno medem - Jitka Osička. 7. ledna 2020 od 18.00 h; vstup zdarma; Symbolika je klíčem k nalezení světa ve světě. Postupně se otevírají brány do dalších pater a dimenzí na různých úrovních vědomí. Vše se doplňuje a dotváří. Příroda zvolila nejjednodušší formu pro pochopení a uchopení v řezu ... Kniha: Sladěno medem - Jitka Osička | Knihy.ABZ.cz ... . Vše se doplňuje a dotváří. Příroda zvolila nejjednodušší formu pro pochopení a uchopení v řezu, záhybu ... Sign in to like videos, comment, and subscribe. Sign in. Watch Queue Queue Sladěno medem v Praze! Vstupenky a informace o nadcházejícím představení. Art Space, středa 21. 11. 2018. Novinky, lístky, nejnovější info, stejně jako program a vstupenky na nejlepší akce najdete na GoOut. 2018 - Sladěno medem - sbírka básní a sdělení (ilustrace: Daniel Beneš) Divadlo (výběr) 2020 - Tartuffe - Elmíra, Divadlo Kolowrat, Praha; 2019 - Dva na houpačce - Gita Mosca, Divadlo Kolowrat, Praha; 2018 - IMPRO Woo - ve stylu One Woman Show za doprovodu hudebníka, Art Space, Praha Sladěno medem - Osička Jitka - Symbolika je klíčem k nalezení světa ve světě. Postupně se otevírají brány do dalších pater a dimenzí na různých úrovních vědomí. Vše se doplňuje a dotváří. Příroda zvolila nejjednodušší formu pro pochopení a uchopení v Leden. 4. 1. - 19:00 Vystoupení - Středověká krčma, Dětenice 7. 1. - 18:00 Scénické čtení z knihy Sladěno medem - Městská knihovna, Zámecká 2, Sokolov ... Kosmas je pyšný na „barevnou" sbírku Sladěno medem 30.1.2020 redakce 0 Na pultech knihkupectví Kosmas se již nějakou dobu úspěšně prodává básnická prvotina: Sladěno medem, básnířky Jitky Osička. Mezi přední pražské kulturní události letošního října bezesporu patřil křest básnické prvotiny Sladěno medem mladé autorky, ženy s postavou tanečnice flamenga a semtexem v krvi. Performerka a tanečnice Jitka Osička se řídí mottem „Žít naplno tanec života". Sbírka SLADĚNO MEDEM dává možnost hravou formou nalézt odpovědi na otázky dlící hluboko v nás. Grafická stránka básní je sama o sobě návodem a průvodcem, kde a jak hledat. Mezi přední pražské kulturní události měsíce října bezesporu...

INFORMACE

AUTOR
Jitka Osička
DIMENZE
11,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Sladěno medem.pdf

POPIS

Symbolika je klíčem k nalezení světa ve světě. Postupně se otevírají brány do dalších pater a dimenzí na různých úrovních vědomí. Vše se doplňuje a dotváří. Příroda zvolila nejjednodušší formu pro pochopení a uchopení v řezu, záhybu, vůních… a posvátné vodě. Proto lze vše najít jedině návratem k Přírodě a ke kořenům. Sbírka SLADĚNO MEDEM dává možnost hravou formou nalézt odpovědi na otázky dlící hluboko v nás. Grafická stránka básní je sama o sobě návodem a průvodcem, kde a jak hledat.

Chcete si přečíst knihu?Sladěno medem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Osička. Číst Sladěno medem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY