Latinsko-český kapesní slovník

Latinsko-český kapesní slovník - Jiří A. Čepelák, | Dcparkrx.org

... školách. Obsahuje přes 1800 nejfrekventovanějších latinských slov a slovních spojení ... Latinsko - český a česko latinský kapesní slovník - nová ... ... . Latinsko-český kapesní slovník obsahuje slovní zásobu ve světě velmi oblíbené učebnice Lingua Latina se illustrata dánského autora H. H. Orberga, která se už přes 10 let používá i na českých školách. Obsahuje přes 1800 nejfrekventovanějších latinských slov a slovních spojení. Latinsko-český kapesní slovník (druhé rozšířené vydání) Autor: Jiří A. Čepelá ... Latinsko-český kapesní slovník od 82 Kč - Heureka.cz ... . Latinsko-český kapesní slovník (druhé rozšířené vydání) Autor: Jiří A. Čepelák; Hans H. Orberg Latinsko-český kapesní slovník obsahuje slovní zásobu ve světě velmi oblíbené učebnice Lingua Latina se illustrata dánského autora H. H. Orberga, která se už přes 10 let používá i ... Latinsko český kapesní slovník obsahuje slovní zásobu ve světě velmi oblíbené učebnice ""Lingua Latina per se illustrata"" dánského autora H. H. ?rberga, která se už 8 let používá i na českých školách. Obsahuje 18 nejfrekventovanější...

INFORMACE

AUTOR
Jiří A. Čepelák,
DIMENZE
5,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Latinsko-český kapesní slovník.pdf

POPIS

Latinsko-český kapesní slovník obsahuje slovní zásobu ve světě velmi oblíbené učebnice Lingua Latina se illustrata dánského autora H. H. Orberga, která se už přes 10 let používá i na českých školách. Obsahuje přes 1800 nejfrekventovanějších latinských slov a slovních spojení. Slovníček je vhodný jak pro studenty latiny, tak pro všechny zájemce o latinský jazyk. V druhém vydání doplněn o vysvětlení výslovnosti a úvod do latinského tvarosloví.

Chcete si přečíst knihu?Latinsko-český kapesní slovník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří A. Čepelák,. Číst Latinsko-český kapesní slovník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY