Dcery pana Darcyho

Dcery pana Darcyho - Elizabeth Astonová | Dcparkrx.org

...telů Jane Austenové, ale jediné Elizabeth Astonové (nomen omen) se dostalo kritického uznání - a to právě za její román Dcery pana Darcyho, jenž se stal rovněž světovým bestsellerem ... Dcery pana Darcyho - Elizabeth Astonová | Knihy Dobrovský ... . Dcery pana Darcyho. Elizabeth Astonová. Nejoblíbenější román anglické klasické literatury, Pýcha a předsudek Jane Austenové, končí - jak jinak - svatbou. Na světě už existuje několik tisíc napodobitelů a pokračovatelů Jane Austenové, ale jediné Elizabeth Astonové (nomen omen) se dostalo kritického uznání - a to právě za její román Dcery pana Darcyho, jenž se stal rovněž světovým bestsellerem. 0 hodnocení Dcery pana Darcyho 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Nejoblíbenější román anglické klasické literatury, Pýcha a př ... Pýcha a předsudek - Wikipedie ... . 0 hodnocení Dcery pana Darcyho 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Nejoblíbenější román anglické klasické literatury, Pýcha a předsudek Jane Austenové, končí - jak jinak - svatbou. Vděční čtenáři, sdružení v literárních společnostech, často o jeho příběhu ... Ocitáme se v Londýně roku 1818. V Evropě po Napoleonovi vládne znovu mír, nastává jiná doba, staré konvence ustupují odvážným myšlenkám nového století. Do města, kde právě začíná tradiční jarní společenská sezóna, přijíždí z venkovského panství k příbuzným pět mladých Darcyových dcer. Hledáte Dcery pana Darcyho od Elizabeth Astonová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Dcery pana Darcyho. Kdo napsal knihu Dcery pana Darcyho? Autorem je Elizabeth Aston. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. Všechny informace o produktu Kniha Dcery pana Darcyho, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dcery pana Darcyho....

INFORMACE

AUTOR
Elizabeth Astonová
DIMENZE
3,5 MB
NÁZEV SOUBORU
Dcery pana Darcyho.pdf

POPIS

Nejoblíbenější román anglické klasické literatury, Pýcha a předsudek Jane Austenové, končí – jak jinak – svatbou. Vděční čtenáři, sdružení v literárních společnostech, často o jeho příběhu iniciativně přemýšlejí: „Jak to bylo dál? Žila Elizabeth se svým Darcym opravdu pak šťastně až do smrti?“ A tu se chápe pera současná britská spisovatelka Elizabeth Astonová, přikouzlí Darcyovým početnou rodinu a mapuje osudy jejích členů. Ocitáme se pak v Londýně roku 1818. V Evropě po Napoleonovi vládne znovu mír, nastává jiná doba, staré konvence ustupují odvážným myšlenkám nového století. Do města, kde právě začíná tradiční jarní společenská sezóna, přijíždí z venkovského panství k příbuzným pět mladých Darcyových dcer. Jak obstojí ve víru plesů, návštěv, nových známostí, ve spleti intrik, klevet a nezvyklých složitých vztahů, když rodiče dlí v cizině a oporu je třeba hledat hlavně ve vlastním rozumu a citu?Na světě už existuje několik tisíc napodobitelů a pokračovatelů Jane Austenové, ale jediné Elizabeth Astonové (nomen omen) se dostalo kritického uznání – a to právě za její román Dcery pana Darcyho, jenž se stal rovněž světovým bestsellerem.

Chcete si přečíst knihu?Dcery pana Darcyho ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elizabeth Astonová. Číst Dcery pana Darcyho Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY