Výzva k revoluci: Promluva Jeho Svátosti k mladým lidem

Výzva k revoluci: Promluva Jeho Svátosti k mladým lidem - Jeho svatost Dalajlama XIV. | Dcparkrx.org

... z roku 1789, jíž jsou následovníky. ... Výzva k revoluci - Promluva Jeho Svátosti k mladým lidem ... ... ... Recenze produktu Výzva k revoluci. Uživatelské hodnocení a recenze na Kniha Výzva k revoluci - Promluva Jeho Svátosti k mladým lidem - Jeho svatost Dalajlama XIV.. Odkazy na odborné recenze. Kompletní informace k výběru. Kupte nebo prodejte knihu Výzva k revoluci v online antikvariátu TrhKnih.cz. ... Výzva k revoluci Promluva Jeho Svátosti k mladým lidem ... „Budoucnost je ve vašich rukou," u ... Výzva k revoluci: Promluva Jeho Svátosti k mladým lidem ... ... „Budoucnost je ve vašich rukou," uzavírá dalajláma svou výzvu adresovanou mladým francouzským youtuberům ve jménu celosvětového bratrství a duchu revoluce z roku 1789, jíž jsou ... Objednávejte knihu Výzva k revoluci - Promluva Jeho Svátosti k mladým lidem v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Všechny informace o produktu Kniha Výzva k revoluci - Promluva Jeho Svátosti k mladým lidem, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Výzva k revoluci - Promluva Jeho Svátosti k mladým lidem. „Budoucnost je ve vašich rukou," uzavírá dalajláma svou výzvu adresovanou mladým francouzským youtuberům ve jménu celosvětového bratrství a duchu revoluce z roku 1789, jíž jsou následovníky. ... Výzva k revoluci. Jeho Svatost Dalajláma. 4.7 z 5 hvězdiček. Výzva k revoluci - Promluva Jeho Svátosti k mladým lidem: Jeho Svatost Dalajlama, cena: 149 Kč - Tato kniha plná naděje v budoucí zítřky je adresována mladým tohoto tisíciletí, kteří stojí na prahu dospělosti. Jejich právo na Kniha Výzva k revoluci: Promluva Jeho svatosti k mladým lidem na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Výzva k revoluci:... Výzva k revoluci - Promluva Jeho Svátosti k mladým lidem. ... Proto vyzývá k revoluci svědomí a soucitu, která spočívá v odklonu od antropocentrického, individualistického postoji k altruismu a univerzálního smýšlení: všichni jsme součástí zemského ekosystému a každý z nás v něm má svou roli. ... Výzva k revoluci! Promluva Jeho Svátosti k mladým lidem Dalajláma, Stril-Rever Sofia. Tato kniha plná naděje v budoucí zítřky je adresována mladým tohoto tisíciletí, kteří stojí na prahu dospělosti. Jejich právo na život je čím dál větší měrou ohrožováno progresivním řídnutím přírodních zdrojů i celkové ... Výzva k revoluci - Promluva Jeho Svátosti k mladým lidem. Jeho Svat...

INFORMACE

AUTOR
Jeho svatost Dalajlama XIV.
DIMENZE
8,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Výzva k revoluci: Promluva Jeho Svátosti k mladým lidem.pdf

POPIS

Tato kniha plná naděje v budoucí zítřky je adresována mladým tohoto tisíciletí, kteří stojí na prahu dospělosti. Jejich právo na život je čím dál větší měrou ohrožováno progresivním řídnutím přírodních zdrojů i celkové biodiverzity, stejně jako nárůstem nacionalismu na pozadí společenského, ekonomického a mezigeneračního rozkolu.Podle Dalajlámy nejsou tyto krize nevyhnutelné: způsobili je lidé, a tím pádem je dokážou také odčinit. Proto vyzývá k revoluci svědomí a soucitu, která spočívá v odklonu od antropocentrického, individualistického postoji k altruismu a univerzálního smýšlení: všichni jsme součástí zemského ekosystému a každý z nás v něm má svou roli. Plné a vědomé přijetí univerzální zodpovědnosti je v současné době podmínkou pro naše přežití. Kniha přímou a jasnou formou představuje altruismus jako pragmatické řešení palčivých problémů naší doby. „Budoucnost je ve vašich rukou,“ uzavírá dalajláma svou výzvu adresovanou mladým francouzským youtuberům ve jménu celosvětového bratrství a duchu revoluce z roku 1789, jíž jsou následovníky.

Chcete si přečíst knihu?Výzva k revoluci: Promluva Jeho Svátosti k mladým lidem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jeho svatost Dalajlama XIV.. Číst Výzva k revoluci: Promluva Jeho Svátosti k mladým lidem Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY