Znovu Skotsko po česku

Znovu Skotsko po česku - Paul Millar | Dcparkrx.org

...Skotsku, který vám sdělí, kam nejít na večeři a tak podobně, tato kniha není ... Znovu Skotsko po česku - Paul Millar | Knihy.ABZ.cz ... . Skotsko po česku je vyznáním sympatií a obdivu k zemi na okraji Evropy, vystrčené do severního Atlantiku, v níž autor prožil více času než v kterékoli jiné, včetně své otčiny, zároveň však k zemi shovívavě pozorované očima Čecha, jenž si zachoval jistou ... Znovu Skotsko po česku Millar, Paul. 3 dny. Naše cena: 218 Kč Znovu Skotsko po česku Autor: Paul Millar. Skotsko po ... Znovu Skotsko po česku - Knihkupectví Luxor ... . 3 dny. Naše cena: 218 Kč Znovu Skotsko po česku Autor: Paul Millar. Skotsko po česku 2 navazuje na knihu podobného jména, která vyšla v roce 2015. Autor, který strávil většinu svého života ve Skotsku, a poslednich dvacet let ve funkci českého ... Brněnský rodák Paul Millar odjel do Skotska se ženou a dcerou v září 1968. Své letité poznání tamního života využil k napsání knihy Skotsko po česku: Neturistický průvodce a po jejím úspěchu vydal pokračování s názvem Znovu Skotsko po česku. Za svou práci pro republiku byl mnohokrát oceněn prezidentem republiky, ministerstvy obrany i kultury a dalšími. Skotsko po česku je vyznáním sympatií a obdivu k zemi na okraji Evropy, vystrčené do severního Atlantiku, v níž autor prožil více času než v kterékoli jiné, včetně své otčiny, zároveň však k zemi shovívavě pozorované očima Čecha, jenž si zachoval jistou středoevropskou skepsi… Paul Millar has 21 books on Goodreads with 131 ratings. Paul Millar's most popular book is Toujours Provence. Znovu Skotsko po česku - Paul Millar. Znovu Skotsko po česku navazuje na knihu podobného jména, která vyšla v roce 2015. Autor, který strávil ve Skotsku většinu svého života, stále hledá nepravděpodobné spojitosti mezi zemí v srdci Evropy......

INFORMACE

AUTOR
Paul Millar
DIMENZE
7,80 MB
NÁZEV SOUBORU
Znovu Skotsko po česku.pdf

POPIS

Skotsko po česku 2 navazuje na knihu podobného jména, která vyšla v roce 2015.Autor, který strávil většinu svého života ve Skotsku, a poslednich dvacet let ve funkci českého honorárního konzula, stále hledá nepravděpodobné spojitosti mezi zemí v srdci Evropy a zemí na jejim nejvzdálenějším, do Atlantiku vystrčeném okraji. Knihou opět procházejí místa a lidé, dějiny i současnost, kultura, umění a humor i sport, včetně historek z první ruky, podaných autorovým osobitým, uvolněným jazykem. Knihu opět doprovazí originální, ‘’na míru šité’’ ilustrace Stuarta Campbella.

Chcete si přečíst knihu?Znovu Skotsko po česku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Millar. Číst Znovu Skotsko po česku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY