Pán hor V.

Pán hor V. - Hana Marie Körnerová | Dcparkrx.org

... Koupit Koupit eknihu Nápověda - Podmínky užití - Napište nám - Dnes přidané knihy - Statistiky Pán hor V ... Pán hor V. | O2 Knihovna ... . (Série - Pán hor - 5) od . Körnerová, Hana Marie - 25%. Cena: 329 K ... Obsah knihy: Pán hor V. Souboj s Gilbertem znamená v životě Maxmiliána de Braie zásadní zlom. Po částečném vyléčení opouští Francii a odjíždí do světa. Po Evropě přichází na řadu Afrika, kde právě otevřeli Suezský průplav. Jeho akcie vynesou Maxmiliánovi jmění. Vrací se do Francie, zakládá továrny, investuje. Pán hor V. Hana M ... PDF Pán hor: Pán hor 5. - Hana Marie Körnerová epub fb2 PDF ... . Jeho akcie vynesou Maxmiliánovi jmění. Vrací se do Francie, zakládá továrny, investuje. Pán hor V. Hana Marie Körnerová Baronet , 2018 Žije tam pouze Edmond, přezdívaný Pán hor - černá ovce rodiny de Braie. Sníh odřízne všechny cesty do údolí a uvězní Christinu ve společnosti muže, jemuž se dlouhé měsíce snažila vyhýbat. Edmond - muž s nejhorší pověstí v kraji - nakonec riskuje život, aby ji dopravil do bezpečí. Kupte nebo prodejte knihu Pán hor v online antikvariátu TrhKnih.cz Pán hor V. Celkové hodnocení ... Anotace. Souboj s Gilbertem znamená v životě Maxmilliána de Braie zásadní zlom. Po částečném vyléčení opouští Francii a odjíždí do světa. Po Evropě přichází na řadu Afrika, kde právě otevřeli Suezský průplav. Jeho akcie vynesou Maxmilliánovi jmění....

INFORMACE

AUTOR
Hana Marie Körnerová
DIMENZE
11,40 MB
NÁZEV SOUBORU
Pán hor V..pdf

POPIS

Souboj s Gilbertem znamená v životě Maxmiliána de Braie zásadní zlom. Po částečném vyléčení opouští Francii a odjíždí do světa. Po Evropě přichází na řadu Afrika, kde právě otevřeli Suezský průplav. Jeho akcie vynesou Maxmiliánovi jmění. Vrací se do Francie, zakládá továrny, investuje. Je mužem, který zosobňuje oba dosud neslučitelné světy: aristokrat ze starého rodu a zároveň majitel prosperujících podniků. I přes poznamenanou tvář připadá Maxmilián ženám přitažlivý. Je inteligentní, zajímavý, kultivovaný, bohatý. O manželství však neuvažuje, stačí mu nezávazné milostné vztahy. Ovšem jen do chvíle, kdy ho ekonomické důvody znásobené tlakem rodiny přimějí změnit názor.

Chcete si přečíst knihu?Pán hor V. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hana Marie Körnerová. Číst Pán hor V. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY