Porozumět Božímu volání: Různé aspekty rozlišování životní cesty

Porozumět Božímu volání: Různé aspekty rozlišování životní cesty - Josef Maureder | Dcparkrx.org

...kladatelství 2018 Porozumět Božímu volání(Maureder Josef) - Kniha chce čtenáři pomoci objevit, ujasnit si a žít vlastní povolání, které má jakožto člověk, křesťan a Ježíšův učedník ... Porozumět Božímu volání Různé aspekty rozlišování životní ... ... . Velice poutavé osobní svědectví zde autor, který se jednu dobu léčil na rakovinu, vydává také o svém duchovním povolání. Předkládá střízlivá a rozumná kritéria, podle nichž lze ... Porozumět Božímu volání (2. vydání)(Maureder Josef) - Kniha chce čtenáři pomoci objevit a žít vlastní povolání, které má jako člověk, křesťan a Ježíšův učedník. Autor předklá ... Poradenství - Hana Pinknerová ... ... Porozumět Božímu volání (2. vydání)(Maureder Josef) - Kniha chce čtenáři pomoci objevit a žít vlastní povolání, které má jako člověk, křesťan a Ježíšův učedník. Autor předkládá střízlivá a rozumná kritéria, podle nichž lze posuzovat známky povolání, a upozorňuje na důležitost nenásilného duchovního doprovázení. Porozumět Božímu volání: Různé aspekty rozlišování životní cesty Kniha chce čtenáři pomoci objevit a žít vlastní povolání, které má jako člověk, křesťan a Ježíšův učedník. Porozumět Božímu volání - Různé aspekty rozlišování životní cesty autor: Maureder Josef dopor. cena: 179 Kč naše cena: 150Kč R...

INFORMACE

AUTOR
Josef Maureder
DIMENZE
6,76 MB
NÁZEV SOUBORU
Porozumět Božímu volání: Různé aspekty rozlišování životní cesty.pdf

POPIS

Kniha chce čtenáři pomoci objevit a žít vlastní povolání, které má jako člověk, křesťan a Ježíšův učedník. Autor předkládá střízlivá a rozumná kritéria, podle nichž lze posuzovat známky povolání, a upozorňuje na důležitost nenásilného duchovního doprovázení. Ukazuje čtenáři cestu k plnosti života, k důvěře v Boha, který člověka vede, ale neutlačuje a dává mu velkou svobodu. Píše realisticky, současným jazykem a čtivě. Knížka bude cennou pomůckou především mladým lidem, kteří hledají svou životní cestu. Nepochybně ji uvítají také ti, kdo je doprovázejí, nebo formátoři kandidátů zasvěceného života.

Chcete si přečíst knihu?Porozumět Božímu volání: Různé aspekty rozlišování životní cesty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Maureder. Číst Porozumět Božímu volání: Různé aspekty rozlišování životní cesty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY