Paříž pro milovníky módy

Paříž pro milovníky módy - Megan Hess | Dcparkrx.org

...íky ní jsem si rozšířila svoje obzory ohledně opravdu luxusních značek a mohla se lehce zasnít, protože pochybuji, že někdy v životě budu nakupovat v butiku Karla Lagerfelda nebo Christiana Diora ... Paříž pro milovníky módy - Megan Hess | Bella Rose ... . Hledáte Paříž pro milovníky módy od Hess Megan? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Paříž pro milovníky módy Autor: Hess, Megan Nakladatel: Esence EAN: 9788075496485 ISBN: 978-80-7549-648-5 Originál: Paris: Through a Fashion Eye Překlad: Maříková, Leona Popis: 1× kniha, vázaná, 208 stran, česky Rozměry: 15,3 × 22,4 cm Rok vydání: 2018 (1. vydání) ... Všetky informácie o produkte Kniha Paříž pro milovníky módy, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Paříž pro milovníky módy. Paříž pro milovníky módy ... Paříž pro milovníky módy od 12,47 € - Heureka.sk ... . vydání) ... Všetky informácie o produkte Kniha Paříž pro milovníky módy, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Paříž pro milovníky módy. Paříž pro milovníky módy od 12,47 € - Heureka.sk Paříž pro milovníky módy - Megan Hess, multi barva, papír. Paříž je epicentrem stylu a elegance. Neodmyslitelně si ji spojujeme s krásou a luxusem, a je tedy vysněnou cílovou destinací každého milovníka módy. Nakupte společně - Pro milovníky módy. Kniha Paříž pro milovníky módy patří d...

INFORMACE

AUTOR
Megan Hess
DIMENZE
11,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Paříž pro milovníky módy.pdf

POPIS

Paříž je epicentrem stylu a elegance. Neodmyslitelně si ji spojujeme s krásou a luxusem, a je tedy vysněnou cílovou destinací každého milovníka módy. Kam se ale v tomto úžasném městě vydat? Mezinárodně uznávaná ilustrátorka Megan Hess vás provede svými oblíbenými obchody, hotely, restauracemi a místy k relaxaci. Od dech beroucích výhledů z Eiffelovy věže až po koktejly v hotelu Ritz – autorčiny nepřekonatelné ilustrace vám odhalí Paříž tak, jak jste ji ještě nikdy předtím neviděli.

Chcete si přečíst knihu?Paříž pro milovníky módy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Megan Hess. Číst Paříž pro milovníky módy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY