Velký lunární kalendář 2019: Horoskopy pro každý den

Velký lunární kalendář 2019: Horoskopy pro každý den - Alena Kárníková | Dcparkrx.org

...!! Obrovská obliba tohoto nejprodávanějšího lunárního kalendáře známé astroložky pramení především z důrazu kladeného na zdravý a ... Lunární kalendář - Spektrum Zdraví ... ... Všechny informace o produktu Kalendář Velký lunární kalendář 2020 aneb Horoskopy pro každý den - Alena Kárníková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Velký lunární kalendář 2020 aneb Horoskopy pro každý den - Alena Kárníková. Velký lunární kalendář 2019 aneb Horoskopy pro každý den . Dvacet jedna společných let s nejspolehlivějším lunárním kalendářem!!! O ... Lunární kalendář - Spektrum Zdraví ... . Velký lunární kalendář 2019 aneb Horoskopy pro každý den . Dvacet jedna společných let s nejspolehlivějším lunárním kalendářem!!! Obrovská obliba tohoto nejprodávanějšího lunárního kalendáře známé astroložky pramení především z důrazu kladeného na zdravý a harmonický způsob života. Velký lunární kalendář 2019 Kárníková, Alena Cena: 201 Kč Ke knize "Velký lunární kalendář 2020 -- Horoskopy pro každý den" doporučujeme také: (Kalendář stolní) Lunární kalendář Krásné paní 2020 Kanyzová, Žofie Cena: 222 Kč Recenze a komentáře k titulu ... Velký lunární kalendář 2019: Horoskopy pro každý den. Alena Kárníková ... Velký lunární kalendář 2019 Autor: Kárníková, Alena Nakladatel: LIKA KLUB EAN: 9788088236030 ISBN: 978-80-88236-03- Popis: 1× kniha, brožovaná, 336 stran, česky R...

INFORMACE

AUTOR
Alena Kárníková
DIMENZE
6,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Velký lunární kalendář 2019: Horoskopy pro každý den.pdf

POPIS

Obrovská obliba tohoto nejprodávanějšího lunárního kalendáře známé astroložky pramení především z důrazu kladeného na zdravý a harmonický způsob života. Výborné osobní zkušenosti potvrzují, že jak kalendářové členění publikace, tak příslušné tematické okruhy nejsou zvoleny náhodně a nabízejíi praktické rady. Desetitisíce spokojených čtenářů si zderok co rok nacházejí nejověřenější rady týkající se domácnosti, krásy, nálady, ale i zahrádky a bylinek či přírodní kosmetiky. Doporučení a informace přináší i těm, kteří se zajímají o ezoterické vědy hlouběji. Letošní novinkou jsou pranostiky, lidová rčení i výsledky dlouhodobých meteorologických pozorování týkající se počasí a zemědělských prací.

Chcete si přečíst knihu?Velký lunární kalendář 2019: Horoskopy pro každý den ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Kárníková. Číst Velký lunární kalendář 2019: Horoskopy pro každý den Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY