Ostré předměty

Ostré předměty - Gillian Flynnová | Dcparkrx.org

...o písmene wow! Tak psychicky náročné čtení jsem dlouho nečetla ... Štítky na ostré předměty 7 x 9,5 cm - 1 ks - I.T.A ... ... . Gillian Flynnová vydáním této knihy opět předvedla, že patří mezi top spisovatelky století. Sharp Objects (Ostré předměty) - Reportérka Camille Preaker opouští psychiatrickou léčebnu, kde nějakou dobu byla. Odsud vyráží do svého rodného města, kde se musí vypořádat jak se svou rodinou, kterou tvoří její mladší sestra a nemocná matka, tak i s prací zahrnující vyšetřování dvou zesnulých dívek. Current track: Ostré předměty - Gillian Flynn - audiokniha - dem ... Ostré předměty / Sharp Objects (TV seriál) (2018) | ČSFD.cz ... . Current track: Ostré předměty - Gillian Flynn - audiokniha - demo OneHotBook Ostré předměty - Gillian Flynn - audiokniha - demo OneHotBook. Like. There was a problem playing this track. ... Ostré předměty jsou tmavým příběhem o jedné divné rodině, kde jsou vraždy holčiček až na druhé, třetí koleji. V porovnání se Zmizelou prohrávají ve svižnosti. Na debutový titul jsou ale až překvapivě vyzrálé. Čítaj viac. reagovať . 3. 1. ... Ostré předměty jsou ale o něco silnější kafe - jsou nemilosrdně upřímné, plné sexu, odporností a násilí, atmosféra knihy je hustá, jako byste se při čtení příběhem brodili.. Je skvěle napsaná, pokud se vám tak trefí do vkusu, jako mě, přečtete ji za neuvěřitelně krátkou dobu. Ostré předměty 1 Řady / 8 Epizody. Hodnotit: IMDb skóre: 0. Stručný popis: V osmidílné dramatické minisérii Ostré předměty inspirované stejnojmenným bestselerovým románem od spisovatelky , hraje držitelka pěti nominací na Oscara® v hlavní roli Camille… Sledovat Sdílet. Přiveďte sem své přátele a vydělejte si ......

INFORMACE

AUTOR
Gillian Flynnová
DIMENZE
6,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Ostré předměty.pdf

POPIS

Stěží si představit hrůznější zločin než uškrcení malé holčičky. Zapomenuté missourijské maloměsto Wind Gap se ještě nevzpamatovalo z jedné brutální vraždy, a už je tu další, stejně strašná a nepochopitelná. Proč nevinné dívky? A proč jim vrah vytrhal skoro všechny zuby? Pro mladou chicagskou reportérku Camille Preakerovou, která ve Wind Gap vyrůstala, je takový případ vítaným sólokaprem. Jenže to, co se zprvu zdálo jako kariérní příležitost, získá nakonec mnohem osudovější a tragičtější podobu. Ukáže se, že posedlost jde v tomto příběhu až na krev. A to do slova a do písmene. Kontroverzní, znepokojivý psychothriller Gillian Flynnové stojí na počátku autorčiny úspěšné spisovatelské kariéry: její knihy (vycházejí v jednačtyřiceti jazycích) od té doby neopouštějí žebříčky bestsellerů – ani hlavy čtenářů.

Chcete si přečíst knihu?Ostré předměty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gillian Flynnová. Číst Ostré předměty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY