Meditací k ideální váze - Představte si, že jste štíhlí

Meditací k ideální váze - Představte si, že jste štíhlí - Susanne Hühnová | Dcparkrx.org

...dstavení autor: Suchý Jiří, Berný Lukáš doporučená cena: 990 Kč naše cena:842Kč zaznamenat si, že jste nám udělili souhlas dle tohoto dokumentu, popř ... Susanne Hühnová | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . zda jste např. nabídli účast v určitém průzkumu; se zajištěním bezpečnosti, například abychom zkoumali, zda někdo nezneužil vaše připojení k našemu webu a nejedná místo vás; evidovat, zkoumat a odstraňovat poruchy a nefunkční součásti našeho webu. „Tak proč to děláš? Co máš z ježků?" „Mám z nich radost." „Mohl by ses o něj ... Kód: 0372101 Autor: Vacchetta Massimo, Tomaselli Antonella EAN: 9 ... Meditací k ideální váze (Susanne Hühnová) | TaraEzoterika.sk ... . „Tak proč to děláš? Co máš z ježků?" „Mám z nich radost." „Mohl by ses o něj ... Kód: 0372101 Autor: Vacchetta Massimo, Tomaselli Antonella EAN: 9788088316329 Dostupnost: více jak 100ks Pragma Meditací k ideální váze - Představte si, že jste štíhlí - Hühnová Susanne . Co dělat, pokud stále zvažujeme, zda jíst, anebo nejíst? Možná bojujeme se špatným svědomím nebo jsme nespokojení se svou vizáží? Meditací k ideální váze - Představte si, že jste štíhlí ... Dopřejte si přirozenou meditaci. Enza Vita. ... Chceme být fér a zároveň vás bavit čtením. K poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti používáme soubory cookie. Meditací k ideální váze: Představte si, že jste štíhlí . 247 Kč. Duchovní zákony 2: Mentální a spirituální cvičení . 245 Kč. Čchi-kung pro nohy: Jednoduchá energetická cvičení na podporu zdravých nohou . 171 Kč. Sedm tajných technik Reiki . 265 Kč. Jóga pro váš typ: Ájurvédský přístup ke cvičení ásan . 387 ... Heureka.sk je nákupný radca, ktorý radí, ako vybrať ten najlepší produkt a ponúka porovnanie cien zo stoviek internetových obchodov....

INFORMACE

AUTOR
Susanne Hühnová
DIMENZE
9,43 MB
NÁZEV SOUBORU
Meditací k ideální váze - Představte si, že jste štíhlí.pdf

POPIS

Co dělat, pokud stále zvažujeme, zda jíst, anebo nejíst? Možná bojujeme se špatným svědomím nebo jsme nespokojení se svou vizáží? Zkušená terapeutka Susanne Hühnová zná po letech praxe tento problém zevrubně a doporučuje meditace, které nám pomohou navázat kontakt s vlastním nitrem a tělem. Když zjistíme, co skutečně potřebujeme, je pro nás mnohem snadnější odlehčit se i fyzicky a nastartovat pozitivní změny.

Chcete si přečíst knihu?Meditací k ideální váze - Představte si, že jste štíhlí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Susanne Hühnová. Číst Meditací k ideální váze - Představte si, že jste štíhlí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY