Můj manžel a já: Princ Philip a Alžběta II.

Můj manžel a já: Princ Philip a Alžběta II. - Ingrid Sewardová | Dcparkrx.org

... - autorka se věnuje téměř výhradně osobnímu a rodinnému životu britského královského páru, neřeší tedy politické události ... Kniha: Můj manžel a já - Ingrid Sewardová | Knihy.ABZ.cz ... . Manžel britské královny Alžběty II. (91) princ Philip se dnes úspěšně podrobil plánované operaci kyčle. V nemocnici ale ještě patrně zůstane několik dní, oznámil Buckinghamský palác. Šestadevadesátiletý princ se stáhl z veřejného života loni v srpnu. Alžběta II. (anglicky Elizabeth II, celým jménem Elizabeth Alexandra Mary; * 21. dubna 1926 Mayfair, Londýn) je v současné době vl ... Můj manžel a já: Princ Philip a Alžběta II. ... . Alžběta II. (anglicky Elizabeth II, celým jménem Elizabeth Alexandra Mary; * 21. dubna 1926 Mayfair, Londýn) je v současné době vládnoucí královna šestnácti nezávislých států označovaných jako Commonwealth realm.Jedná se o státy Antigua a Barbuda, Austrálie, Bahamy, Barbados, Belize, Grenada, Jamajka, Kanada, Nový Zéland, Papua Nová Guinea, Svatý Kryštof a Nevis ... Podtitul: Princ Philip a Alžběta II. Autor: Ingrid Sewardová Rok vydání: 2018 Vazba: Pevná bez přebalu lesklá ISBN: 978-80-249-3627-7 Počet stran: 344 Rozměry: 207,0 x 135,0 x 23,0 ... Můj manžel a já: Princip Philip a Alžběta II. Ingrid Sewardová Nakladatel: Ikar 2018 Prince Philip v našich č...

INFORMACE

AUTOR
Ingrid Sewardová
DIMENZE
10,78 MB
NÁZEV SOUBORU
Můj manžel a já: Princ Philip a Alžběta II..pdf

POPIS

Biografie Alžběty II. a prince Philipa – autorka se věnuje téměř výhradně osobnímu a rodinnému životu britského královského páru, neřeší tedy politické události. Zachycuje zákulisí britského dvora, přináší řadu zajímavostí, drobných detailů a historek, vysvětluje otázky protokolu a britských zvyklostí. Kniha je napsána čtivě, kvalitně a historicky věrohodně, živě vykresluje prostředí paláců, banketů i rodinných vztahů.

Chcete si přečíst knihu?Můj manžel a já: Princ Philip a Alžběta II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ingrid Sewardová. Číst Můj manžel a já: Princ Philip a Alžběta II. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY