Kniha Tutáč

Kniha Tutáč - S. d. Ch. | Dcparkrx.org

...í hra z literárního prostředí) Tomáš Schejbal — Socialismus nebo smrt ... Kniha Tutáč - recenze | Databáze knih ... . Žádáme smrt (manifest sur/realismu) rubato / obrázková kniha. ... S. d. Ch. — Kniha Tutáč. Energein: Petru Rezkovi k jednasedmdesátým narozeninám ... 2019 - S.d.Ch. (Miloslav Vojtíšek) a nakladatelství Rubato za knihu Kniha Tutáč. Objev roku. 2003 - Martin Heřman Frys za koncepci a interpretaci projektu Vy tomu věříte? aneb Don Quijote de la mancha. 2004 - Ridina Ahmedová za autorskou inscenaci Hlasokraj. S. d. Ch. nás zau ... Kniha Tutáč - S. d. Ch. | Kniha na Alza.cz ... . 2004 - Ridina Ahmedová za autorskou inscenaci Hlasokraj. S. d. Ch. nás zaujal před pár lety svým čtením na Tabooku. Bylo hned jasné, že to je náš člověk. Padli jsme si do oka a začali spolupracovat. A spolupráce je to plodná a radostná. Nejnovějším výsledkem je Kniha Tutáč, fiktivní deník budoucího ministra kultury. Čtení z rukopisu vyvolalo na loňském Tabooku bouřlivý ... d.Ch. / Kniha Tutáč budování kulturního státu triumf lhostejné šelmy přítomné zápisky věčně budoucího ministra kultury. motto: Celý můj život se odvíjel jako triumf lhostejné šelmy.* *(tajný deník Jana Pavla II.) 11 Použití sele tyče—trest smrti....

INFORMACE

AUTOR
S. d. Ch.
DIMENZE
9,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha Tutáč.pdf

POPIS

Kniha Tutáč ještě nevyšla, a už měla za sebou svoje osudy. Osudy přepisování do minulého času a osudy odmítání. Ty první psaly osobnosti kulturního života, které ministr ve svém zápisníku zmiňuje a jež mezi jeho napsáním a vydáním zemřely. Odteď však všichni, co umřou, zůstanou už pořád naživu.Kniha Tutáč je prý laciná. Jistě, vždyť i přes svůj utopický (či dystopický?) charakter musí pro vytvoření rezonančního rámce zrcadlit aktuální kolotočářský celek české kultury. Nechápu, že to někdo nechápe.

Chcete si přečíst knihu?Kniha Tutáč ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor S. d. Ch.. Číst Kniha Tutáč Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY